Єгипет буде виробляти російську вакцину Sputnik V

Провідна єгипетська фармацевтична компанія Minapharm заявила, що вироблятиме понад 40 мільйонів доз коронавірусної вакцини російського виробництва Sputnik V на рік відповідно до угоди з Російським фондом прямих інвестицій (RDIF).

Угода про виробництво першої у світі зареєстрованої вакцини проти нового вірусу також включає дочірню компанію Minapharm в Берліні ProBioGen AG.

У прес-релізі Minapharm зазначив, що сторони угоди планують негайно розпочати передачу необхідних технологій, очікуючи розповсюдження вакцини в третьому кварталі 2021 року.

Minapharm заявляє, що виробництво 40 мільйонів доз на рік відбуватиметься в його каїрському біотехнологічному комплексі для глобального розподілу.

“Німецька дочірня компанія “Minapharm”, ProBioGen AG, має намір докласти зусиль для оптимізації процесів для подальшого збільшення масштабів виробництва, використовуючи свої знання у галузі технологій вірусних переносників та розробки виробничих процесів для вакцин та генної терапії”, – йдеться у прес-релізі.

  Єгипет очікує більше 1 мільйона російських туристів в 2021 році

За даними Minapharm, Sputnik V був зареєстрований у 61 країні та довів 97,6% ефективності на основі аналізу даних про рівень зараження коронавірусом серед тих, хто в Росії щеплений обома компонентами вакцини.

Міністр охорони здоров’я Єгипту Хала Заєд у понеділок зустрівся з послом Росії в Єгипті Георгієм Борисенком, де вони обговорили можливість для Єгипту виготовлення вакцини Sputnik V.

Єгипет також планує виробляти китайський Sinopharm на заводах Єгипетської холдингової компанії з біологічних продуктів та вакцин (VACSERA).

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Аеропорт Хургади трояндами і цукерками зустрів перший туристичний рейс з Румунії

У четвер аеропорт Хургади прийняв перший туристичний рейс з Бухареста з 190 пасажирами на борту. Очікується, що авіакомпанія Wizz Air буде виконувати два рейси на...

Папа Тавадрос II очолив месу Великої п’ятниці в соборі Аббас у Каїрі

Папа Олександрійський Тавадрос II і Патріарх Престолу Святого Марка очолили богослужіння Страсної п'ятниці в Коптському Православному Соборі в районі Аббасса в Каїрі.
  В Єгипті терміново запроваджують надзвичайний стан через загрозу національній безпеці
Ряд єпископів, крім...

В Єгипті масштабне археологічне відкриття – виявленні 110 гробниць

Археологічна місія, що працювала в районі Ком аль-Халеджан, провінція Дакалія, очолювана Сайедом аль-Талхаві, досягла успіху в виявленні 110 гробниць, що відносяться до трьох різних...

В Єгипті терміново запроваджують надзвичайний стан через загрозу національній безпеці

Палата представників Єгипту на своєму пленарному засіданні у вівторок ухвалила запровадження надзвичайного стану на три місяці. Президент Абдель Фатах аль-Сісі виніс рішення про введення надзвичайного...
Погода

Останні новини