Єгипет анонсував відкриття Проспекту Сфінксів та черговий королівський парад

До кінця року Єгипет відкриє проспект Сфінксів довжиною 2700 метрів у Луксорі. Дорогу, що з’єднує храми Карнак та Луксор на сході Луксора, причому Міністр у справах старожитностей Ель-Анані зазначив, що при відкритті проспекту буде наступний парад Єгипту.

Єгипет анонсував відкриття Проспекту Сфінксів та черговий королівський парад

Міністр зазначив, що він вже зустрівся з декількома компаніями, які прагнуть організувати парад, і що вже надійшли дві пропозиції.

Він повідомив, що Єгипет знову відкриє греко-римський музей в Олександрії до кінця року. Музей є одним з найбільших і найстаріших музеїв, присвячених греко-римській колекції Єгипту.

Ель-Анані заявив, що Великий Єгипетський Музей (GEM) у Гізі також буде готовий до відкриття до кінця року.

“Існує різниця між церемонією та відкриттям, оскільки церемонія буде величезною і на ній будуть присутні глави держав з усього світу, знаменитості тощо”, – сказав Ель-Анані, додавши: “У мене була зустріч з Президентом Абдель Фаттах Аль-Сісі, який дав вказівки, що ми повинні працювати дуже швидко, щоб музей був готовий”.

  Єгипетський корабель INSPECTA-7 затонув в Суецькій затоці біля Рас-Гараба

Ель-Анані міністр у справах старожитностей Єгипту
Ель-Анані міністр у справах старожитностей Єгипту

Він додав, що його міністерство буде продовжувати переміщувати артефакти до GEM, готуючись до його відкриття. Загалом 95% колекції фараона Тутанхамона вже перенесено на нове місце, де створено спеціальний розділ, присвячений хлопчикові-фараону.

Решта 5%, що залишилися в Єгипетському музеї на площі Тахрір, будуть перенесені в GEM лише за кілька днів до офіційного відкриття нового музею. Таким чином туристи які подорожують до Єгипту до відкриття GEM не будуть розчаровані тим, що не бачили жодного артефакту, що належить хлопчикові-фараону.

  В Єгипті туристів чекає нове археологічне відкриття
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини