В Каїрі запускають шість ліній метрополітену

Керівник Єгипетського національного управління тунелів Хоссам Уолі ​​заявив, що зараз триває план розвитку першої та другої ліній метрополітену за кошти L.E. 38 мільярдів.

План включає розвиток поїздів ліній метро та інфраструктури.

“Ми підписали угоду про придбання 20 нових поїздів, які були встановлені на першій лінії, і є ще одна угода, яка триває, про придбання 32 інших поїздів, крім реконструкції 23 поїздів”, – пояснив Уолі.

Він додав, що для другої лінії придбано чотири поїзди, а ще шість інших прибудуть цього року. У рамках Vision 2030 планується, що у Великому Каїрі розміститься шість ліній метро.

Щодня метро користується близько 3,5 мільйона Кайренів. Запущений у 1987 році, метро відтоді стало найважливішим видом транспорту в Каїрі.

Лінія 1 є найстарішою лінією каїрського метрополітену, перший її 29-кілометровий відрізок відкрився в 1987 році. Лінія, яка простягається від Гельвана до площі Рамзіса, має довжину 44,3 кілометра і обслуговує 35 станцій.

  Знахідка століття: В Єгипті археологи виявили загублене "Золоте місто"

Лінія 2 має 21,6 кілометра та обслуговує 20 станцій, з яких 12 – під землею. Лінія 2 використовує третю систему електрифікації залізниці замість повітряної лінії, що використовується на першій лінії.

Країна проводить роботи з розвитку метро, ​​найважливішого транспортного засобу в Каїрі.

У своїх зауваженнях Уолі ​​запевнив, що всі будівельні роботи, що проводяться державою на лініях метро, ​​враховують людей з обмеженими можливостями, маючи на меті забезпечити якісне обслуговування всіх громадян.

Далі він заявив, що на третій, четвертій та шостій лініях метро кипить робота.

Лінія 3 є частиною проекту Великого Каїрського метрополітену, який проходить від Ембаби до Ель-Мохандісіна, проходячи під Нілом до району Замалек та Аттаба.

  В Єгипті виявили затонулий корабль 18 століття
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...

В Єгипті виявили затонулий корабль 18 століття

Археологічна місія на факультеті мистецтв Олександрійського університету під наглядом Вищої ради старожитностей виявила передню частину корабельної аварії на острові Саадана в Червоному морі. Це...
Погода

Останні новини