ГоловнаLifeStyleТуристка в Єгипті розказала, чому тут не люблять російських чоловіків

Туристка в Єгипті розказала, чому тут не люблять російських чоловіків

Російських чоловіків недолюблюють на єгипетських курортах – на це кілька причин. Туристка з Росії побувала в країні пірамід і в блозі на платформі Яндекс.Дзен розповіла про своїх співвідчизників чоловіків відверті речі, які почула від місцевих жителів.

За словами мандрівниці, росіян у Єгипті одночасно шанують і не люблять. У першому випадку – місцеві поважають російських туристів через чисельність на курортах – росіяни натовпом їдуть у спекотну країну. У другому випадку все складніше.

Блогер наголосила, що єгиптянам є, за що ненавидіти «руссо туристо». Наприклад, часто відмовляються від покупок. «То таксі, то екскурсії, то спеції з чаєм, а нам їх уже складати у валізу ніде. Ми затарюємося в одного продавця, а пропонують свої товари та послуги мільйон інших єгиптян», – написала авторка.

Проте найбільше невдоволення у місцевих викликають російські чоловіки. «Єгиптяни вважають російських мужиків абсолютно несимпатичними, їм вони більше нагадують опухлу кулю із червоними щоками. До того ж, росіяни дуже строгі, агресивні. А коли вип’ють – без сорому лаються на дружину. Російські чоловіки не люблять балувати своїх жінок. Єгиптяни розуміють, чому російські жінки не проти роману з єгиптянином. Російські мужики ледачі у вивченні іноземної мови. У Єгипті молодь вільно спілкується англійською, але якщо росіяни не хочуть вивчати міжнародну мову, єгиптяни почали вивчати російську», – зазначила туристка, додавши, що мовного бар’єру на єгипетських курортах немає.

Інакше в очах єгиптян виглядають російські дівчата. Росіянки невибагливі, їх легко досягти, так як почувши компліменти на свою адресу, одразу піддаються волі почуттів. А якщо отримають від єгиптянина букет квітів, то вже готові вийти за нього заміж, «тому на російській жінці одружитися не важко». Це підтверджує високий відсоток змішаних сімей, повідомила блогерка.

Крім того, росіянки – багаті, оскільки працюють і можуть сплатити за поїздку до спекотної країни. Також вони доглядають себе, не економлять на косметичних засобах, чого не можна сказати про одяг – носять на курортах переважно короткі шорти та майки. Але це подобається місцевим чоловікам. Ще автор зазначила, що росіянки люблять солодощі, тим більше східні. З цих причин кожен другий чоловік з Єгипту, точніше – кожен другий єгипетський продавець, може похвалитися як мінімум романтичними стосунками з росіянками, адже російські чоловіки для них не конкуренти, вважає автор.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені розкрили секрет, чому їжа в літаку стає несмачна і як підвищити апетит на висоті».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода