Тепер Українці можуть отримати електронну туристичну візу в Єгипет

В рамках зусиль держави по заохоченню більшого туристичного руху Єгипет дозволяє власникам паспортів з 74 країн, у тому числі України, отримати електронну туристичну візу.

Єгипет полегшує процедури отримання електронних туристичних віз, додаючи 28 нових громадянств до 46 національностей, охоплених системою.

Гада Шалабі, заступник міністра туризму і старожитностей з питань туризму, вказала, що модернізація цієї системи була приурочена до першої річниці відновлення руху в’їзного туризму в Єгипті.

Країна закрила свої кордони для прибуваючих міжнародних рейсів в березні 2020 року через пандемію нового коронавируса (COVID-19), але відкрила аеропорти для таких рейсів 1 липня 2020 року.

Шалабі зазначила, що це оновлення буде сприяти залученню більшої кількості туристів різних національностей до відвідування Єгипту.

Вона сказала, що портал для отримання туристичної візи в електронному вигляді підтримується на восьми мовах, а також дозволяє відповідати на різні туристичні запити.

  Болгарія скасувала плату за візи для дітей до 12 років

Згідно з інструкціями на візовому сайті, туристові, що подає онлайн-заявку через портал, необхідно буде переконатися, що він прибуває до Єгипту з наступними документами:

  1. паспорт, дійсний не менше шести місяців з дати прибуття;
  2. роздруківка його електронної візи;
  3. копія маршруту подорожі;
  4. супровідний лист (для ділових поїздок або сімейних візитів);
  5. Детальна інформація про бронювання готелів і місць, які туристи мають намір відвідати.

В системі передбачена функція безпечного електронного платежу для оплати туристичної візи, яка становить 25 доларів за одну поїздку або 60 доларів за кілька поїздок, при цьому віза видається максимум за сім днів.

  Болгарія скасувала плату за візи для дітей до 12 років

Вартість візи для відвідування Єгипту в туристичних цілях становить:

  • Одноразова віза 25 $
  • Багаторазова віза 60 $

Шалабі додала, що ці заходи, матимуть позитивний вплив на збільшення припливу туристів до Єгипту. Вона зазначила, що туристи можуть отримати електронну візу за наступним посиланням: https://www.visa2egypt.gov.eg/.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини