ГоловнаЄгипетПоменшало маргіналів та хамства: туристам розповіли як змінився Єгипет за останні 6...

Поменшало маргіналів та хамства: туристам розповіли як змінився Єгипет за останні 6 років

Турагент Тетяна провела з сім’єю новорічні свята в Єгипті, в якому не була більше 6 років, і розповіла, як змінився відпочинок на курортах Червоного моря.

Враження подвійні. За словами Тетяни, її приємно здивував курорт Шарм-ель-Шейх, що перетворився. «Зробили нову трасу з гарними ліхтарями та розмітками. Тепер замість розбитих старих машин із беззубими неохайними таксистами, які так і норовлять тебе обрахувати, стали їздити пристойні різнокольорові іномарки з лічильниками та приємними водіями. Мені сподобалося, що з’явився громадський транспорт, яким туристи можуть пересуватися містом. Автобуси їздять кожні 3 хвилини і проїзд коштує копійки: від Наами-Бей до Набк-Бей 5 фунтів з людини», – розповідає вона.

Також читайте: 15 найкращих вражень від Єгипту: історія, пригоди та культура

Змінилася і площа Старого міста.

Крім того, як зазначила Тетяна, на вулицях поменшало маргінальних особистостей, хамства, вигуків «Наташа»: «У магазинах уже ніхто не образить, якщо турист нічого не купить. Більшість торгових лавок, особливо в Старому місті, великі, красиві, підсвічені – без пилу та бруду. І скрізь можна розплачуватись карткою – навіть на ринку».

Але номери, стіни, меблі в самих готелях, а також в кафе і ресторанах зносилися. «Видно, що ніхто нічого 6 років як мінімум не ремонтував. Диванам та столам, які стоять у кафе в центрі Наами-Бей, на вигляд років двадцять: потріскане дерево, вицвіла оббивка, подекуди порвана. Плитка на підлозі у страшному вигляді. Все дуже убого», – коментує турагент.

Зараз в тренді: Для туристів у Єгипті з’єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом

На її думку, у багатьох готелях сервіс також бажає кращого. Даються взнаки велика кількість туристів і брак персоналу.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода