В Японії Сакура зацвіла на початку цього року через зміни клімату

Знаменитий сезон цвітіння сакури в Японії припав на набагато більш ранній термін, і це явище відбулося через понад 1200 років.

Улюблена квітка Японії, відома як сакура, зазвичай досягає стадії розквіту в середині квітня. Однак цього року квіти зацвіли набагато раніше, тим самим увійшовши в історію. Причиною цього явища називається зміна клімату. Як повідомляється, пік розквіту був свідком 26 березня в Кіото. На думку експертів, листя цих дерев виділяють гормон, який зупиняє цвітіння квітів. Секреція цього гормону припиняється, коли погода стає теплою, після чого квіти повністю розпускаються. Цього року через високу температуру та кліматичні зміни квіти зацвіли раніше, оскільки гормон перестав виділятися.

  Прем'єр-міністр Японії і Президент України провели телефонну розмову

Токіо, Японія
Токіо, Японія

Перехід до більш раннього цвітіння був найшвидшим за останні 100-150 років. У 1850 р. Середня дата цвітіння була близько 17 квітня, тоді як зараз це ближче до 5 квітня.

Цвітіння сакури має велике значення в японській культурі і туризмі. Навесні в Японії люди влаштовують пікніки для ханами або милування квітами. Ханамі має давню історію, починаючи з періоду Нари (710-794) з перегляду квітів сливи. Аромат квітки сливи вказує на прихід весни, і він відіграв важливу роль у придворних культурах періоду Хейан (794-1185).

Цього року у зв’язку з відродженням COVID уряд Японії видав попередження своїм жителям уникати вечірок з ханамі.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Міністр охорони здоров’я Японії вибачився за порушення протоколу COVID-19

Міністр охорони здоров'я Японії вибачився у вівторок після того, як ЗМІ повідомили, що співробітники міністерства зібралися в ресторані пізно вночі в Токіо в порушення...

Олімпійський факел починає свою 121-денну подорож по Японії

Факел був запалений в четвер вранці в префектурі Фукусіма на північному сході Японії під час церемонії, закритою для публіки через COVID-19, але транслювалася онлайн...

Іноземні глядачі офіційно не допускаються на Олімпійські ігри 2021 в Токіо

Організатори підтвердили, що після кількох місяців чуток, закордонних глядачів не пустять на літні Олімпійські ігри в Токіо.
  Олімпійська Японія за Закон про паспорти вакцинації
"Щоб прояснити власникам квитків, які проживають за кордоном,...

Міністри закордонних справ G7 засуджують Росію через окупацію Криму

Міністри закордонних справ G7 одностайні у засудженні дій Росії з підриву суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Ми, міністри закордонних справ країн Великої сімки –...
Погода

Останні новини