ГоловнаТуризмХорватія заманює туристів безкоштовними тестами

Хорватія заманює туристів безкоштовними тестами

Хорватія активно працює над поверненням іноземних туристів. В даний час у зв’язку з пандемією коронавируса насамперед рекламується велика безпека і безкоштовні швидкі тести.

Проте, хорватський уряд хотів би вітати туристів якомога швидше – бажано вже на Трійцю. Спеціально ініційована з цією метою програма «Безпечне перебування в Хорватії» покликана цьому допомогти.

Відпустка в Хорватії в 2021 році: надії уряду

Торговий знак «Безпечне перебування в Хорватії» був представлений Міністерством туризму та спорту для готелів і туристичних об’єктів, які відповідають стандартам здоров’я і гігієни. Він покликаний гарантувати особливу безпеку іноземних туристів.
Відпочиваючим також будуть запропоновані безкоштовні експрес-тести: «Ми плануємо створити туристичні тестові центри, де ми будемо пропонувати експрес-тести на антиген і ПЛР», – пояснила міністр туризму Хорватії Ніколіна Брняц. Проте, Хорватія хоче дотримуватися європейські правила. Судячи з усього, вже є певні послаблення обмежень на Великдень, які міністр вітає.

Хорватія сильно залежить від туризму

Про важливість туризму для Хорватії свідчать цифри за останні роки: за даними національної туристичної асоціації, в 2019 році країну на Адріатичному морі відвідало близько 21 мільйона відпочиваючих. Велика частина з них прибула з Німеччини. На туризм припадає 18,4 відсотка валового внутрішнього продукту, що значно більше ніж в інших європейських країнах.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини