ГоловнаВізиВ Курдистані, Республіка Ірак, розпочав роботу візовий центр України

В Курдистані, Республіка Ірак, розпочав роботу візовий центр України

2 вересня  2018 р. розпочав роботу візовий центр України в м.Ербіль, функціонування якого забезпечуватиметься компанією “VF Worldwide Holding Ltd”

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України в Республіці Ірак клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають в Курдистанському регіоні Республіки Ірак.

У цьому зв’язку консульський відділ Посольства України в Багдаді припиняє прийняття візових клопотань від мешканців Іракського Курдистану.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

При цьому, візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Посольства України в Республіці Ірак.

Контактна інформація візового центру:

VFS Global

Адреса: ERBIL, ANKAWA ROAD ADJACENT TO DUTY FREE SHOPE

Ел.пошта: [email protected]

Тел.: +9647510126287

Веб-сторінка візового центру: www.vfsglobal.com/Ukraine/Iraq

Свіжі новини

Погода

Схожі новини