ГоловнаВелика БританіяМюзикл "Діана" буде вперше показаний на Netflix

Мюзикл “Діана” буде вперше показаний на Netflix

Прем’єра нового мюзиклу про принцесу Діану відбудеться на Netflix перед запланованим відкриттям на Бродвеї в грудні.

Прем’єра на Netflix 1 жовтня, заявили продюсери, що, як вважають, є першим подібним аранжуванням для нового сценічного шоу.

“Шанс поділитися нашим шоу спочатку зі світовою аудиторією Netflix, а потім запросити живу аудиторію на Бродвей – це те, про що ми всі мріяли більше року”, – сказано в заяві.

Бродвейські театри закрили в середині березня 2020 року через пандемію коронавірусу. Зараз закриття офіційно продовжується до червня 2021 року, але театральне співтовариство Нью-Йорка придивляється не раніше вересня до живих мюзиклів та вистав, щоб відновити роботу.

Очікується, що живий театр, який процвітає від тісних контактів між акторами, вимагає, щоб закулісні бригади працювали в тісних умовах і потребували великої аудиторії, щоб вижити фінансово, останньою культурною подією, яка повернеться після пандемії.

“Діана: Мюзикл” була в попередньому перегляді безпосередньо перед зупинкою Бродвею, але офіційно не була відкрита. Презентація Netflix була знята в 2020 році разом з акторським складом.

У ньому розповідається про Діану від молодої нареченої через її нещасний шлюб із принцом Чарльзом, спадкоємцем британського престолу. Діана загинула в паризькій автокатастрофі у віці 36 років.

Музику до шоу написав Девід Брайан, клавішник американської рок-групи Bon Jovi.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини