ГоловнаТуризмНайкращі напрямки для відпочинку у Європі в січні

Найкращі напрямки для відпочинку у Європі в січні

Початок січня — період відпусток та канікул, а це означає, що саме час вирушити до пізнавальної екскурсійної подорожі Європою. Засмучує лише те, що у першій половині місяця вартість туру значно завищена через високий попит. Плануючи подорож до Європи, обов’язково варто спиратися на погодні умови тієї чи іншої країни.

Угорщина

Січневий Будапешт зустрічає мандрівників мінусовими показниками температурного стовпчика, але це не завадить з користю та інтересом провести час у старовинному місті. Тим більше, що великого туристичного потоку в постноворічний період у цих краях не спостерігається, а значить, вартість турів стане дуже приємною. Деякі відомі термальні купальні Будапешта працюють у зимовий період.

Куди поїхати: Будапешт.

Погода: температура повітря може змінюватись від +3 °C до -4 °C.

Греція

Величезною перевагою екскурсійного відпочинку в Греції саме у січні є відсутність величезних черг до головних визначних пам’яток країни. Ціни на тури теж радують, бо високий сезон настане ще не скоро. Початок січня для греків – період великих та дуже важливих свят. З 25 грудня по 6 січня усі віруючі святкують Різдво та Хрещення. Ці дні носять радше релігійний, ніж світський характер святкування і великі вечірки на честь цього ви побачите навряд чи. Натомість усі церкви та собори на початку січня будуть переповнені.

Куди поїхати: Афіни, Кріт, Патри, Лутракі?

Погода: повітря прогрівається від +7 до +14 °C в залежності від регіону.

Чорногорія

Нещодавно в Чорногорії почав функціонувати гірськолижний курорт Жебляк, який миттєво завоював визнання мандрівників з усього світу. Підкорити схили гори Дурмітор у січні – чудова ідея для активного відпочинку. Великі курортні міста у січні порадують чудовою погодою, зеленню та пальмами. У деяких районах відмічено цвітіння нарцисів.

Погода: Тіват, Будва, Бечичі, Котор, Підгориця – близько +10 °C, Жабляк – +3 °C.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що буде, якщо ми всі захворіємо на коронавірус? – епідеміолог».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода