ГоловнаLifeStyleЯку їжу не варто проносити на борт, щоб не злити стюардес

Яку їжу не варто проносити на борт, щоб не злити стюардес

Стюардеса розповіла, що саме із їстівних припасів здатне максимально роздратувати команду повітряного судна.

Головний ворог — снеки

Найгірше, на її думку, надходять сім’ї з маленькими дітьми, які жують чіпси, печиво та інші снеки. Крихітки від цього залишаються на сидіннях, між кріслами, на підлозі, завалюються в найдрібніші щілини. Сміття після таких перекушування дуже складно прибирати.

Найменше наслідків від нарізаних фруктів та овочів: навіть якщо дитина впустила шматочок, його легко виявити і відразу викинути.

Допомога вітається

Стюардеса зізналася, що вони нерідко просять батьків прибрати за своїми дітьми, чим викликають невдоволення, інколи ж навіть нариваються на скандал. Втім, більшість пасажирів підтримують стюардес і теж вважають, що батьки, які подорожують з дітьми, не мають права створювати незручності іншим людям у салоні літака. Їм слід захистити інших від криків та біганини свого чада і прибрати за ним весь бардак, а не чекати, коли це зробить персонал.

“У команди прибиральників салонів літаків іноді буває лише кілька хвилин, щоб навести лад. Краще не ускладнювати їм завдання”, – пише туристичне видання.

Без стійких ароматів

Не варто їсти в літаку щось, що сильно пахне. Особливо дратує льотний екіпаж (і не тільки його) ось ця запашна трійця: варені яйця, риба та капуста броколі. Саме ці продукти схильні набувати дуже специфічного аромату, полежавши якийсь час у харчових контейнерах.

Багато хто вважає, що вони дуже вдало придумали: купити в аеропорту улюблений сендвіч з рибою або картоплю фрі, а не розварені макарони, які видаються на борту. Проте сусіди таких заповзятливих пасажирів точно не люблять.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте