Які інструменти запустив Google для допомоги мандрівникам і як ними користуватися

У міру того як погода потеплішає, а попит на подорожі зростає, все більше людей прагнуть вибратися і досліджувати околиці. Щоб допомогти їм, Google представив набір продуктів, які допоможуть їм у цьому.

Пошуковий гігант зібрав всі свої найкращі ресурси, щоб користувачі могли безпечно переміщатися по світу, маючи актуальну інформацію про COVID-19 на долоні. Це включає в себе нову оновлену інформацію про пошук, ідеї пунктів призначення і навіть керівництва по готовності до поїздки. Це включає нову оновлену інформацію про пошук, ідеї призначення та навіть посібники щодо готовності до поїздки.

Пошук
При використанні Google для пошуку за всього, від рейсів, готелів або заходів в різних районах, Google тепер буде відображати рекомендації або обмеження для подорожей по COVID-19 для пункту призначення, який ви шукаєте. «Тепер ми додаємо більше деталей про обмеження подорожей, наприклад про те, чи потрібно вам поміщатися в карантин в готелі або надавати докази результатів тестів або записів про вакцинацію», – пояснив Google у своєму блозі.

Які інструменти запустив Google для допомоги мандрівникам і як ними користуватися

Google навіть зробить цю інформацію доступною прямо у вашій поштовій скриньці Gmail. Як було пояснено, користувачі можуть відстежувати рекомендації або обмеження, перемикаючись на «отримувати електронного листа, якщо це керівництво зміниться». Потім користувач буде повідомлений безпосередньо, якщо і коли обмеження будуть «додані, скасовані або зменшені. Ці оновлення стосуються окремих країн, а інформація про конкретну державу доступна в США».

Ідеї призначення
Не знаєте, куди ви хочете поїхати в ту першу подорож після пандемії? Google Flights хоче допомогти з функцією “Вивчити карту”. Він показує ціни на авіаквитки для різних напрямків, які можуть зацікавити вас.

  5 порад від туроператорів як залишатися в безпеці під час подорожей

Які інструменти запустив Google для допомоги мандрівникам і як ними користуватися

«Тепер у Explore є власна вкладка на google.com/travel, і вона була перероблена, щоб ви могли переглядати не тільки рейси», – повідомляє Google. «Ви побачите більше напрямків на карті, в тому числі невеликі міста і національні парки, і якщо у вас є певний тип поїздки, ви можете відфільтрувати напрямки по інтересам, таким як природа, пляжі або катання на лижах».

Знову ж таки, після вибору пункту призначення Google надасть відповідні рекомендації чи обмеження, а також пропозиції щодо готелів, заходів тощо.

Автомобільні поїздки
Вже майже літо, а це значить, що дорожні подорожі повернулися. Google може допомогти вам побудувати ідеальний маршрут у своїй настільній версії. Все, що вам потрібно зробити, це «ввести початкову точку і кінцевий пункт призначення, а у верхній частині карти ви можете вибрати різні типи місць, де можна зупинитися, наприклад готелі, парки, кемпінги та зупинки відпочинку. Виберіть конкретне місце та додати його як зупинку”.

  Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Закінчивши, ви можете надіслати вказівки на свій телефон і мати під рукою в дорозі. Ви також можете легко змінити маршрут на ходу, щоб ви могли прямувати туди, куди вас веде дорога. Дізнайтеся більше про ці інструменти в Google зараз.

Як тільки ви закінчите, ви можете відправити маршрути на свій телефон, і вони будуть завжди під рукою в дорозі. Ви також можете легко змінити маршрут на ходу, щоб відправитися куди завгодно по дорозі. Дізнайтеся більше про ці інструменти в Google прямо зараз.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

П’ять несподіваних причин відвідати Казахстан

Родина тюльпанів - Казахстан Найімовірніше для вас буде несподіванкою, що Казахстан, а зовсім не Нідерланди, є батьківщиною тюльпанів! Більш того, на відміну від Нідерландів, країни,...

Як пляжні і ресторанні обмеження вплинуть на Єгипетських туристів в готелях

Відносно постанови прем'єр-міністра від 5 травня 2021 р регулює деякі комерційні та розважальні заходи в Єгипті в кінці Рамадану і в період свята, протягом...

8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

Більшість великих міст можуть похвалитися китайськими кварталами, анклавами китайської культури, торгівлі та кухні. Хоча жоден з них не був обов'язково запланований або не використовувався...

Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Після більш ніж року на різних етапах блокування через пандемію COVID-19 Нью-Йорк розраховує "повністю відкритися" до 1 липня, заявив мер Білл де Блазіо в...
Погода

Останні новини