ГоловнаLifeStyleЯк жінці подорожувати однією і не боятися

Як жінці подорожувати однією і не боятися

Багато дівчат відмовляються від відпустки, якщо поряд немає попутника. Деколи так відбувається навіть з тими, хто любить залишатися наодинці з собою і відпочивати на самоті. Провиною всьому – страх. Вважається, що жінці подорожувати до однієї небезпечно. Особливо якщо йдеться про східні країни.

Однак це лише стереотипи, які давно зжили себе.

Житло

Вибираючи готель або квартиру, по-перше, звертайте увагу на відгуки про об’єкт розміщення, а по-друге, ще до поїздки вивчіть район, в якому знаходиться житло. Краще вибирати район, який розташований ближче до центру, але в якому живе багато місцевих.

Кишенькові злодії

На дрібних шахраїв може натрапити як велика компанія, так і соло-мандрівниця. Але убезпечити себе потрібно в будь-якому випадку: зберігайте гроші в різних місцях і не заощаджуйте на сейфі в готелі, а ще можна зробити заначку і сховати її в найочевидніше місце (в носок, бюстгальтер, щоденник і т.д.), щоб навіть в екстреної ситуації ви не залишилися без грошей.

Планування

Одна з переваг одиночних подорожей – можливість вибирати рейси, не підлаштовуючись під друзів і другу половинку. Купуйте квитки на ранкові або денні рейси, щоб не тинятися в ночі з чемоданами по незнайомому місту.

Дрес-код

Якщо ви вирушаєте до мусульманської країни, заздалегідь з’ясуйте, як у цій культурі прийнято одягатися і чи зберігаються ці вимоги до туристів. У деяких випадках ви прийдете до висновку, що спокуслива міні-сукня краще залишити вдома.

Таксі

Це правило діє не лише за кордоном, а й у рідному місті: вибирайте лише перевірені служби таксі та не ловіть машину рукою. Зрозуміло, далеко не всі вуличні водії становлять небезпеку, але перестрахуватися буде не зайвим. Якщо у вас сів телефон, дійдіть до найближчого готелю чи кафе та попросіть співробітників викликати вам таксі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини