Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Готові забронювати поїздку зі списка бажань, але виявляється що ваші кишені не такі глибокі, як ви сподівались? Не впадайте у відчай – існує незліченна кількість способів заощадити гроші, починаючи від знижок на проїзд і закінчуючи поїздками за балами на кредитних картках.

Ось наш путівник, як зробити так, щоб Вам вистачило коштів на Вашу омріяну подорож.

Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Порада 1: Автомобіль!

Найпростіший спосіб заощадити гроші для кожного, особливо для сімей, – це уникнути ціни на квитки на літак. Автоподорож дозволяє побачити більшу частину країни, мати більше часу на скріплення та запобігає необхідності платити за оренду автомобілів або їздити по дорозі до місця призначення. Не забудьте переконатися, що ваш автомобіль готовий до поїздки перед від’їздом, і переконайтесь, що ваша страховка актуальна.

Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Порада 2. Використовуйте сповіщення Skyscanner

Якщо ваше місце призначення занадто далеко для дорожньої поїздки, ми рекомендуємо скористатися сповіщеннями Skyscanner, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращу ціну на авіаквитки. Skyscanner дозволяє вводити пункт відправлення та прибуття та надсилатиме вам сповіщення про зниження ціни. Це також дозволить вам вивчити ціни за датою та місяцем, щоб ви могли переконатися, що їдете, коли рейс найдешевший.

  Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Порада 3: Скористайтеся перевагами “сезона плечей”

Час між піковим сезоном конкретного пункту призначення та міжсезонням відомий як “сезон плечей”. Сезон плечей дозволяє вам випробувати деякі найкращі пропозиції місця призначення без натовпу та за нижчими цінами. Сезон плечей – чудовий час, щоб отримати більш спокійний досвід подорожей та заощадити гроші.

Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Порада 4: Купуйте туристичну страховку

Порада придбати страховку для подорожей може здатися непродуктивною в цьому списку порад щодо економії грошей, оскільки страхування збільшить вартість вашої поїздки. Але подумайте, скільки додаткових витрат можна додати до вашого бюджету, якщо щось піде не так. Навіть щось таке просте, як блокування ключів в орендованому вагоні, може коштувати більше 200 доларів. Страхування подорожей покриє витрати на будь-які непередбачені надзвичайні ситуації та дасть вам спокій насолоджуватися поїздкою без будь-яких неприємних турбот про витрати.

  Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Як туристам заощадити гроші під час подорожі

Порада 5: Картки з балами

Кредитні картки для подорожей дозволяють заробляти бали за щоденні покупки, які ви можете використовувати для бронювання подорожей. Шукайте кредитні картки, спеціально призначені для подорожей.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

У ці важкі часи в умовах пандемії Covid-19 багато мандрівників шукають ізоляції та менш людних напрямків. Ось чому деякі нетрадиційні види туризму зростають у...

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Протягом останніх років, і особливо з початку пандемії, Google пропонував різні безкоштовні інструменти для туристичного та гостинного секторів, щоб допомогти професіоналам у галузі туризму. Різні...

Інновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Однією з небагатьох галузей, яка завжди змінюється та розвивається, є туризм. Досвід подорожей сьогодні абсолютно відрізняється від того, що було 10 або навіть 5...

Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецька «гаряча точка» Бодрум буде приймати іноземних туристів, оскільки мер міста очікує в три рази більше туристів, ніж у 2020 році, незважаючи на пандемію...
Погода

Останні новини