ГоловнаТаїландУ Таїланді попередили туристів про новий спосіб підробки золотих прикрас

У Таїланді попередили туристів про новий спосіб підробки золотих прикрас

У Таїланді попередили туристів про новий метод підробки золотих прикрас — цю заяву опублікувала тайська преса з посиланням на Інститут дорогоцінного каміння та ювелірних виробів Таїланду (GIT). Основна проблема в тому, що відрізнити підробку без спеціального дослідження неможливо, чим і стривожені дослідники.

Для підробки шахраї змішували порошок нержавіючої сталі із золотом, що робило його практично невідмінним неозброєним оком. Далі вони перетворюють цю суміш на золоті монети у вінтажному стилі, у результаті покупцям практично неможливо ідентифікувати підробки без спеціального обладнання.

Навіть невеликі лабораторії без необхідних інструментів не можуть виявити підроблене золото через складні методи змішування, що використовуються: щоб виявити фальшивку доведеться або розплавити монету або її розрізати: справжнє золото при розрізанні буде виглядати однорідним і блискучим, але якщо видно шари різних металів, це напевно, що до нього були домішані інші метали.

«Методи підробки золота розвиваються, щоб уникнути виявлення, особливо з урахуванням того, що вартість золота зросла. Це спонукало злочинців шукати більше можливостей для отримання прибутку», – заявляють експерти GIT.

За їхніми словами, і золоті магазини, і ломбарди дедалі частіше стають жертвами продажу підробленого золота.

Туристам, які бажають купити золото GIT, радить вибирати магазини, які отримали сертифікати якості від надійних агентств. Це, наприклад, магазини, які беруть участь у програмі «Купуй з упевненістю» (BWC), сертифікованої GIT.

При виникненні сумніву рекомендують звертатися до національної лабораторії з перевірки дорогоцінного каміння та ювелірних виробів, вона має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, яке дозволяє чітко відрізняти справжнє золото від підробленого, не пошкоджуючи виріб.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...