ГоловнаТуризмТуристи в Прибалтиці поскаржилися на укуси морських блох

Туристи в Прибалтиці поскаржилися на укуси морських блох

Туристи, які відпочивають на Балтійському морі, скаржаться на укуси. Нещодавно чоловік зіткнувся із морськими бліхами, яких називають бокоплавами.

Дрібні ракоподібні вдень сплять під землею, а вночі вилазять, щоби поїсти. Їхня дієта складається з гниючих водоростей на березі. Найбільш активні рачки якраз наприкінці літа.

Хоч бокоплави і невеликі, їх укуси однаково відчутні. До того ж, вони можуть спричинити свербіж та алергічну реакцію. Можливе навіть загноєння рани.

«При укусі з серпня по вересень у рані після укусу залишають мікропотомство, яке може викликати загноєння. Тож будьте уважні та оглядайте себе та своїх дітей після купання! А краще в серпні та вересні утримайтеся від купання заради свого здоров’я. Через теплу воду вони починають розмножуватися. Потім гнійники по всьому тілу, жах! У мене так двох знайомих покусали того року, 7 серпня купувалися, потім у лікарню на три тижні заїхали», – написав один із передплатників.

За словами чоловіка, друзям провели невеликі операції, надрізавши місце загноєння. На місцях лишилися невеликі шрами. Місцеві жителі порекомендували обирати озера для безпечного купання в серпні та вересні.

Свіжі новини

Погода

Також читайте