ГоловнаCOVID Travel NewsСхема в'їзду до Таїланду Thailand Pass буде скасована вже 1 липня

Схема в’їзду до Таїланду Thailand Pass буде скасована вже 1 липня

Іноземним туристам, що прямують до Таїланду, з 1 липня більше не потрібно буде оформляти Thailand Pass та медичну страховку у розмірі 10 000 доларів США. Раніше це була обов’язковою вимогою.

Оформлення Thailand Pass стало необов’язковим для Таїланду з 1 червня, але для іноземних громадян залишалося обов’язковим. І ось, нарешті, 1 липня влада скасовує всю цю тяганину.

Всім, хто запланував поїздку до Таїланду, все одно потрібно буде пред’явити — у роздрукованому чи цифровому вигляді — копію свідоцтва про вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус, проведений протягом останніх 72 годин.

Згідно з оновленою інформацією, у міжнародних аеропортах Таїланду або на контрольно-пропускних пунктах на сухопутному кордоні в 22 із 77 провінцій можуть проводитися вибіркові перевірки тих, хто в’їжджає. Ті, кого визнають невакцинованим або не повністю вакцинованим, поряд з тими, хто не зможе до прибуття пред’явити докази негативного тесту, повинні пройти примусовий тест на антиген і чекати його результатів.

Сьогодні всі 77 провінцій Таїланду є зеленими зонами. Це означає, що тепер на всій території Таїланду дозволено нормальну діяльність і більше немає обмежень, пов’язаних із пандемією COVID-19. Правда, всім приїжджим і місцевим жителям, як і раніше, наказується дотримуватися основних правил гігієни для їхньої власної безпеки, а також для спокою оточуючих.

Тепер, відкривши всі кордони та дозволивши міжнародний туризм, Таїланд має намір перейти на наступний рівень безпеки. Уряд Таїланду незабаром оголосить про нові керівні принципи для свого населення і, природно, для іноземних мандрівників.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини