ГоловнаLifeStyleСтюардеса розповіла, де треба сидіти в літаку, якщо вам не подобаються діти,...

Стюардеса розповіла, де треба сидіти в літаку, якщо вам не подобаються діти, що кричать

Сусідство з немовлям, що плаче, або маленькими дітьми, що штовхаються – один з найгірших варіантів, який можна уявити під час тривалого польоту. Цього можна уникнути, якщо заздалегідь знати, які місця слід оминати. Про це стюардеса Енні Кінгстон розповіла у соцмережі Reddit.

«Хоча від пронизливих криків дитини неможливо втекти або пред’явити немовля претензію, ви можете знизити шанси на те, щоб сісти поруч із нею, обравши місце подалі від перегородок», – повідомила експерт.

За словами дівчини, ці перегородки, які мають технічну назву «перебірки», є єдиними місцями в літаку, де батько може безпечно закріпити дитяче ліжечко, і, отже, там перебуватиме більшість дітей віком до одного року. Простіше кажучи – це місця між економами та бізнес-класом, а також місця, де салон ділиться на кілька блоків.

Цілком ймовірно, що дитина перебуватиме поряд з перегородкою, так як це найбезпечніше місце в літаку, де можна зберігати сидіння для перенесення. Крім того, ці місця мають переваги – більше простору для ніг без додаткової оплати цієї опції. Також «ризик» побачити сусіда-немовля в літаку є у туристів, які вирішать зайняти місця біля туалетів.

Втім, деякі мандрівники свідомо вибирають перераховані вище місця, щоб була можливість випрямити ноги, при цьому немовлята, що кричать, їх не лякають – ці пасажири беруть у політ навушники з шумозаглушенням.

Подбали про мандрівників і авіакомпанії. Наприклад, у Japan Airlines є функція, за допомогою якої туристи можуть заздалегідь перевірити на сайті, де на рейсі будуть немовлята, щоб вибрати місця подалі від них.

Раніше Турпром писав, що «Дієтолог розповіла туристам, які продукти краще не вживати під час польоту літаком, а які бажані».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Жінкам слід почати їсти більше цієї риби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода