ГоловнаLifeStyleСтюардеса розповіла чому не можна тулитися до ілюмінатора

Стюардеса розповіла чому не можна тулитися до ілюмінатора

Бортпровідниця розповіла про те, чому під час польоту, хоч як би ви втомлювалися, не варто торкатися ілюмінатора і що необхідно мати при собі в польоті.

Мало хто з пасажирів замислюється про це, але стюардеса, як експерт у галузі польотів, пояснила, що ілюмінатор є одним із найзаселеніших мікробами місць на борту.

“Якби було спеціальне підсвічування, що показує наявність мікробів, їхнє число на стіні біля вікна сильно здивувало б усіх”, – пояснила в інтерв’ю Reader’s Digest Лінда Фергюсон, стюардеса з 24-річним стажем.

Інша бортпровідниця на порталі Reddit розповіла, що відкидні столики є ще одним “мікробним” місцем. Ніхто не знає, скільки людей кашляло, дихало і чхало поруч із цією поверхнею.

Інші члени екіпажу підтримали цю думку, розповідаючи про те, як багато пасажирів міняє підгузки своїм дітям прямо на столиках: “Столи з підносами огидні”, “Не можу навіть порахувати, скільки разів я бачила, як людей нудило на них і як вони стікали кров’ю”, “Я б не став класти на них їжу. Ні, ні, ні!”.

Третім брудним місцем, яке назвали бортпровідниками, є кишені сидінь.

“Сміття з них витягують, але кишені ніколи не чистять. Я бачила, що люди кладуть у них: брудні серветки, пакети, трусики, шкарпетки, жуйки, недоїдені цукерки, огризки яблук. А ви наступним рейсом летить і кладете туди свій телефон, ноутбук або iPad”, – пояснюють вони.

Бортпровідники радять обов’язково використовувати антибактеріальні серветки перед польотом, протирати столики та інші предмети на борту.

Спланувати майбутні подорожі можна за допомогою DIP Travel. Це сервіс, що дозволяє швидко знайти, здійснити бронювання та купівлю залізничних та авіаквитків онлайн в будь-якому напрямку з будь-якої точки світу, не виходячи з дому чи офісу.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода