ГоловнаLifeStyleМандрівникам озвучили огидну причину, чому їм не варто користуватися кишенями сидінь у...

Мандрівникам озвучили огидну причину, чому їм не варто користуватися кишенями сидінь у літаку

“Усі найогидніші речі, які тільки бувають під сонцем, можуть бути втиснуті в кишеню сидіння літака”, – так налякав туристів блогер у соцмережі Reddit під ніком Haus Of Darling, який заявляє, що він багато років працює бортпровідником. І за цей час що він тільки не знаходив покладеним у цю кишеню.

«Ніколи, ніколи і ніколи нічого не кладіть у кишеню сидіння. Їх очищають від сміття, але ніколи не прибирають. Я й бачив, і сам витягав із них усяку погань. Брудні серветки, памперси для дітей та дорослих, трусики, шкарпетки, нігті на руках і ногах, гумка, наполовину відсмоктані солодощі, серцевини яблук, ступні людей… Ні, я ніколи не знаходив ступню, що відрубала, але люди, здається, згортаються в позу ембріона засовуючи ступні в кишеню сидіння. А потім наступним рейсом ви покладете туди свій телефон/ноутбук/iPad», – живописав бортпровідник.

Також читайте: Стюардеса розповіла про три речі в літаку, яких краще не торкатися руками

Вони також порекомендували особливо гидливим туристам взяти з собою антибактеріальні серветки та дезінфікуючий засіб для рук, щоб очистити загальну область навколо сидіння.

«Якщо ви летите на короткі відстані, обов’язково візьміть із собою антибактеріальні серветки або дезінфікуючий засіб. У багатьох авіакомпаній екіпаж «обертає» літак, тобто вони збирають ваше сміття, складають ремені безпеки, складають журнали в кишеню сидіння і потім вітають нових пасажирів. А я збився з рахунку, скільки разів мені доводилося розповідати людям, як огидно міняти памперси своєї дитини на підносі або у кріслі», – заявив він.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Помилка, яку ви робите при приготуванні овочів, роблячи їх не корисними».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода