ГоловнаLifeStyleСтюардеса розкрила секрет, як отримати безкоштовні напої від бортпровідників у літаках

Стюардеса розкрила секрет, як отримати безкоштовні напої від бортпровідників у літаках

Претендувати на додаткові безкоштовні напої в літаку можуть лише туристи, які «визнають існування» бортпровідниць. Про те, що ховається за цією фразою, стюардеса Шон Кетлін докладно пояснила у соцмережі Reddit.

За словами співробітниці авіакомпанії, мандрівнику потрібно бути добрим пасажиром. «Одну елементарну фразу я люблю говорити людям: «Привіт, як настрій?» – Це ж так просто сказати. Тому, коли ви визнаєте наше існування, тобто, будете помічати нас і будете ввічливими, клянуся Богом, ви будете для нас як Джордж Клуні», – розповіла експерт, додавши, що найкраще бути дружелюбними та шанобливими до бортпровідників.

Крім того, стюардеса запропонувала дарувати співробітникам подарунки, щоб привернути їх до себе. При цьому презенти не мають бути дорогими. «Подаруйте їм шоколад, цукерки. Лише кілька доларів – так ви скажете їм спасибі. І я гарантую, що ви отримаєте безкоштовні напої. Сто відсотків», – пояснила вона.

Раніше DIP писав, що «Дієтолог розповіла туристам, які продукти краще не вживати під час польоту літаком, а які бажані».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чи шкідливо спати з більш ніж однією подушкою?».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода