ГоловнаLifeStyleРозкритий лайфхак, як безкоштовно отримати гарне місце у літаку

Розкритий лайфхак, як безкоштовно отримати гарне місце у літаку

Два лайфхаки, як безкоштовно отримати гарне місце в літаку, представила досвідчена туристка на своєму блозі. За її словами, «добрими вважаються місця біля аварійного виходу, місця біля вікна в перших рядах та місця біля крила – вважається, що там тряска відчувається найменше».

Туристка зазначає, що є два способи отримати хороше місце безкоштовно – “простий і трохи ризикований”:

  1. Простий: «Читаємо правила авіакомпаній: у деяких при онлайн реєстрації за добу місце можна вибрати. Ставите будильник рівно за добу, заздалегідь вивчаєте схему літака – і швидко бронюєте потрібне!
  2. Трохи ризикований: підходить для авіакомпаній, у яких система розкидає по місця автоматично. Якраз не реєструйтесь заздалегідь: система дає найнепопулярніші місця. А якщо пройти реєстрацію он-лайн вже ближче до вильоту (стежте за годинами!), то зазвичай автоматично залишаються хороші місця. «Якщо до кінця реєстрації залишилося годин 7 – і вам не сподобалося місце, яке вам дали, то можна натиснути кнопку «Завершити», і через годину-півтори пройти реєстрацію заново. Ваше місце звільняється і у вас з’являється ще один шанс отримати щось краще», – додає туристка.

У коментарях озвучили також кілька порад та уточнень. «У деяких авіакомпаній можна пройти онлайн-реєстрацію і вибрати місце за 48 годин до вильоту. Наприклад – Fly Dubai», – зазначає один турист. Згідно з заявою іншої, «Аерофлот» при онлайн-реєстрації «роздає» місця наприкінці салону, а ось на стійці можна отримати місця на початку.

Проте загалом туристка зазначає, що більшість авіакомпаній беруть за цю послугу невеликі гроші. В середньому, відзначимо, ціни приблизно від +60-120 гривень до базового “економ-тарифу”.

Нагадаємо, раніше DIP писав що, “Пілот розповів, чому треба тримати шторку ілюмінатора відкритою під час посадки” – подробиці тут.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода