ГоловнаТаїландПхукет відкриється в липні

Пхукет відкриється в липні

Очікується, що уряд Таїланду дозволить вакцинованих туристам відвідувати Пхукет без необхідності проходити карантин, починаючи з липня.

Заступник прем’єр-міністра Супаттанапонг Пунмічаоу повідомив, що Центр управління економічною ситуацією (CESA) сьогодні розгляне план відкриття, схвалений бізнес-операторами острова.

За словами Супаттанапонга, засідання пройде під головуванням прем’єр-міністра Прают Чан-о-ча, і цей план може послужити моделлю для процесу відкриття інших туристичних провінцій.

Місцеві підприємці та громади погодилися, що острівна провінція може знову відкритися для іноземних туристів.

Ютасак Супасорн, губернатор Управління по туризму Таїланду (TAT), сказав, що план відкриття буде багато в чому залежати від поширення вакцин на острів Андаманського моря.

Він сказав, що колективний імунітет повинен бути забезпечений шляхом вакцинації 70% населення до того, як іноземні відвідувачі будуть допущені до дати відкриття.

Стверджується, що план включає пропозицію про вакцинацію із зазначенням кількості необхідних доз і термінів вакцинації, придатних для безпечного повторного відкриття туристичного острова.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини