ГоловнаLifeStyleПодорож поодинці: експерт назвав три головні правила

Подорож поодинці: експерт назвав три головні правила

Подорож наодинці — досвід не для слабких духом. Але при правильному підході ви, можливо, більше ніколи не повернетесь до ідеї подорожей із друзями. Досвідчений гід розповів, як перестати боятися поїздок наодинці із собою.

Визначаємось із напрямком

Більше 80 відсотків успіху та безпеки вашої поодинокої подорожі залежить від того, куди ви зібралися їхати. Звичайно, не хочеться звертати увагу на деякі особливості конкретних країн, проте якщо ви зважилися на поїздку без компанії, цей момент обов’язково варто враховувати.

Деякі країни вимагатимуть від вас деяких коригувань під час вибору одягу. Якщо ви все ще невпевнено почуваєтеся без підтримки друзів, варто розглянути для подорожі напрямки, де вас без проблем зрозуміють хоча б з початковим рівнем англійської. Коли ви знайдете психологічний комфорт, можна розглядати нові, менш туристичні місця.

Плануємо маршрут

Спонтанність — гарна якість, проте в поодинокій подорожі ви можете покладатися тільки на себе і підказати деякі моменти нема кому. Якою б відчайдушною людиною ви себе не вважали, все ж таки варто розпланувати маршрут хоча б загалом. Коли опинитеся в готелі, візьміть візитки, які завжди є на ресепшн, а також не відмовляйтеся від паперових карток місцевості. Не покладайтеся на лише смартфон.

Гіди радять вибрати як мінімум кілька точок у тому місці, де ви плануєте провести відпустку, і зайнятися їх вивченням, і вже за ситуацією ви можете знайти щось цікаве в тому ж районі, при цьому вам не доведеться витрачати час, щоб на місці визначатися з визначними пам’ятками. Попереджений значить озброєний.

Безпека понад усе

Звичайно, вирушаючи у відпустку без компанії, подбайте про те, щоб ви не втратили онлайн-контакт із будинком. Повідомте близьким або друзям, де ви плануєте зупинитися і хоча б загалом опишіть маршрут. Не завжди вдається знайти точку з хорошим інтернетом, і все ж таки намагайтеся повідомляти близьким про будь-які значущі зміни під час вашої подорожі.

Познайомились із місцевим жителем, який запросив вас на екскурсію містом? Повідомте про це друзям. Бажаєте відхилитися від маршруту? Скиньте геолокацію близьким. І ще один важливий момент – не кажіть незнайомим людям у дорозі, що ви подорожуєте поодинці, тим більше не приймайте запрошень відвідати чийсь будинок або квартиру. Нехай людина образиться, але ви не наразите себе на небезпеку.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...