ГоловнаДомініканаДомінікана з січня змінила правила в'їзду в країну і це не ковід

Домінікана з січня змінила правила в’їзду в країну і це не ковід

Туристам, які зібралися на новорічні канікули до Домінікани, треба перевірити термін дії своїх закордонних паспортів – вони мають бути дійсними хоча б до липня 2022 року. Таке попередження надали туроператори. Причина – повернення умов для в’їзду туриста владою Домінікани до старих правил.

Раніше, аж до 31 грудня, діяв «надзвичайний та тимчасовий» порядок для в’їзду іноземних туристів. За непростих «ковідних» часів він дозволяв туристам прибуття з паспортом, який має бути дійсним принаймні до часу виїзду з країни. Однак у новому році цей порядок, орієнтовно, не продовжать.

У результаті Домінікана повернеться до правил, що діяли до пандемії – повідомили в представництві міністерства туризму країни. А вони припускають, що закордонний паспорт на момент візиту до Домінікану повинен мати термін дії щонайменше 6 місяців від дня в’їзду до країни. Тобто для паспорта, термін дії якого закінчується, наприклад, 28 червня вже виникнуть проблеми при в’їзді в країну.

«З 1 січня 2022 року набирає чинності ухвала міграційної служби Домініканської Республіки про термін дії паспорта 6 місяців з дати закінчення поїздки. До цієї дати можливий в’їзд із паспортом, дійсним на момент виїзду», – прокоментували експерти туроператора «Анекс Тур». Вони також закликали туристів враховувати цю важливу інформацію при бронюванні рейсів до Домінікани на канікулах та загалом у 2022 році.

При цьому зазначимо, що повністю відкрита Домінікана наприкінці 2021 року користувалася попитом з боку наших туристів – їхня кількість почала зростати зі скасування обмежень на пересування. Також неймовіерне зростання показують туристи з РФ. За темпами російський турпотік випередив США, Канаду та інших традиційних для Домінікани постачальників туристів.

За інформацією міністерства туризму країни, минулого року за обсягом турпотоку домінували США, яким належало 70%. З того часу кількість туристів із США впала до 39%, при цьому показники турпотоку з Росії зросли на 11%. Причина, як зазначає міністерство, – скасування обмежень на пересування.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Жінкам слід почати їсти більше цієї риби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода