ГоловнаLifeStyleНазвано головні проблеми туристів з обмеженими можливостями

Названо головні проблеми туристів з обмеженими можливостями

Під час опитування компанії MMGY Global було визначено головні проблеми туристів з обмеженими можливостями.

Участь в опитуванні взяли 2375 дорослих з обмеженими можливостями, які використовують засоби пересування, 414 опікунів або людей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Так, 96 відсотків усіх опитаних стикалися з проблемою доступного житла під час подорожі, 86 відсотків зіткнулися з труднощами при авіаперельотах, а 79 відсотків зіткнулися з транспортними проблемами у пункті призначення.

Це високий відсоток, враховуючи, що туристи з обмеженими фізичними можливостями здійснюють приблизно таку ж кількість поїздок на рік, як і працездатні люди, і витрачають близько 58,2 мільярда доларів на рік на подорожі.

54 відсоткам респондентів під час заселення було надано номер, який не відповідав тому, що вони забронювали. 81 відсоток зазнавали труднощів із душами або ваннами. 52 відсотки зіткнулися з тим, що ліжка були надто високими і вони не могли легко забратися на них.

Щодо проблем з транспортом, статистика показує, що шість із десяти респондентів зіткнулися з тривалим очікуванням в аеропорту до або після польоту в очікуванні допомоги при пересуванні, а у 40 відсотків засоби пересування були втрачені або пошкоджені під час авіаперельоту.

Як наслідок, у звіті описані заходи, які можуть принести користь у майбутньому. Більше 80 відсотків респондентів погодилися з трьома ключовими моментами: доступне житло для інвалідів, технічне обслуговування пандусів, тротуарів та пересувних витягів, а також збільшення кількості інформації про доступність на веб-сайтах.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини