ГоловнаТуризмІнновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Інновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Однією з небагатьох галузей, яка завжди змінюється та розвивається, є туризм. Досвід подорожей сьогодні абсолютно відрізняється від того, що було 10 або навіть 5 років тому, і, звичайно, через пандемію, напередодні, напевно, буде ще більше змін. Таким чином, інновації в галузі туризму є вкрай необхідними для всіх фахівців у цій галузі.

Швидкість розвитку галузі обумовлена ​​тим, що вона не може функціонувати без технологічного прогресу. Хоча раніше туристичні агенції відігравали важливу роль у продажу та просуванні туристичних напрямків, сьогодні стратегія продажів передбачає менші інвестиції з дуже зручною віддачею з точки зору позиціонування брендів у всьому світі.

Окрім маркетингу, впровадження мобільних додатків, нових приватних платформ розміщення, глобальних пошукових систем (механізмів метапошуку) та штучного інтелекту змусило всю галузь проходити постійний процес інновацій.

Що таке інновації

Але що саме таке «інновації в туризмі»? Як можна впроваджувати інновації у галузі, яка, здається, йде швидше за нас? Чому інновації так актуальні для туризму?

Інновації – це постійне створення ідей та рішень, які перетворюються на монетизувані товари, послуги чи ділову практику. Чому інновації так важливі? Тому що це ключ до того, щоб зробити туристичний бізнес стійким.

Рентабельність

Пропонування нових, вдосконалених продуктів та / або послуг, адаптованих до сучасних потреб за допомогою доступних технологій, дозволяє вашому бренду виділитися серед конкурентів. Цей підхід призводить до збільшення кількості клієнтів, лояльності та, в довгостроковій перспективі, до більших фінансових результатів.

Краще публічний імідж

Чим інноваційніша компанія, тим краще вона буде позиціонувати себе у власному секторі; і чим сильніша репутація, тим більший охоплення вона матиме на своєму ринку. Інноваційна компанія стане стандартом для наслідування, тому перетворення вашої компанії на лідерські позиції в галузі інновацій не тільки призведе до нових і кращих клієнтів, але і залучить високоякісні людські ресурси.

Технологічні інновації в туризмі

Немає кращого часу для розмови про технологічні інновації в туризмі, ніж під час пандемії. Криза, спричинена COVID-19, сильно вплинула на готелі, ресторани та туристичний бізнес, оскільки обмеження на поїздки, блокування та тривалість пандемії призвели до мільйонних збитків без чіткого сценарію відновлення. Інновації є наріжним каменем для додавання додаткової та диференційованої вартості, яка не тільки приваблює клієнтів, але й утримує їх.

Інтернет речей

Інтернет речей (IoT) означає зв’язок, який можна встановити між користувачами та об’єктами / пристроями. Хорошим прикладом IoT, який використовується в туризмі, є один із готелів Hilton: мережа зараз розробляє мобільний додаток, за допомогою якого всі гості зможуть управляти деталями щодо свого перебування, від реєстрації до обслуговування номерів.

Дизайнерське мислення

Так само, як ви можете використовувати IoT у своїх інтересах, важливо також враховувати дизайнерське мислення при розробці інструментів для клієнтів. Яка мета? Отримати дизайн від мультидисциплінарної команди, який враховує фактичні потреби та виклики користувачів.

Відеомапінг у ресторанах

Дещо своєрідно, але ідея проектування 3D-анімації на столи ресторанів з метою зробити очікування приємнішим привернула увагу відвідувачів. Це збільшить продажі? Спочатку, безсумнівно, насолоджуватимуться незабутніми враженнями, якими поділяться зі своїми знайомими, які в подальшому можуть перетворитись на більше клієнтів у середньостроковій чи довгостроковій перспективі.

Досвід користувача

Користувацький досвід полягає у розробці та плануванні продуктів чи послуг, думаючи про почуття, які ви хочете пробудити у користувачів.

Інновація також означає увагу до деталей

Дрібні деталі роблять різницю між хорошим продуктом чи послугою та відмінним, і туристична індустрія тому підтвердження: кава, подана з домашнім рослинним молоком, готель, який використовує Alexa або Google як господаря, проживання, яке спілкується з клієнти через програми обміну повідомленнями, щоб уникнути контактів з людьми (дуже зручно під час пандемії); Ідей безліч, і їх реалізація дозволяє нам залишатися конкурентоспроможними.

Гейміфікація

Ще однією інноваційною стратегією з доведеними результатами є гейміфікація. Він полягає у впровадженні динаміки ігор у додатках чи продуктах, щоб зробити користувальницький досвід більш приємним, простим та незабутнім.

Нарешті, майте на увазі, що коли мова заходить про інновації, тут не існує чарівної формули. Ми знаємо, що, прагнучи до вдосконалення шляхом змін та вдосконалення, компанії можуть виділитися серед решти і зможуть рухатись вперед навіть у кризові періоди.

Свіжі новини

Погода

Також читайте