ГоловнаLifeStyleДе заховати і як убезпечити від злодіїв цінні речі на пляжі

Де заховати і як убезпечити від злодіїв цінні речі на пляжі

Ви вирішили піти на пляж і взяли із собою крем від засмаги, сонцезахисні окуляри та смартфон для відмінних фотографій.

На пляжі

Не секрет, що найкращий спосіб захистити цінні речі на пляжі – це не брати їх із собою. На жаль, від крадіжок не застраховані навіть відвідувачі найелітніших курортів. Тому, перед тим як йти на пляж, визначте, які речі вам дійсно потрібні і крадіжка яких не зашкодить вам. Не варто одягати дорогі прикраси, адже для засмаги вони вам не знадобляться, а от якщо ви взяли гроші та телефон, то зберегти їх вам допоможуть такі поради.

1. Ходіть на пляж у компанії. Ви зможете купатися по черзі, і хтось один завжди буде поряд із вашими цінними речами.

2. Використовуйте старі баночки з-під лосьйону. Гроші, ключі та телефон можна зберегти, поклавши у порожню пляшечку з-під сонцезахисного крему чи інших косметичних засобів. Такі баночки відмінно підійдуть для забезпечення збереження ваших речей на пляжі, тому що малоймовірно, що вони привернуть увагу злодюжок. А багато сучасних смартфонів можуть “купатися” разом з вами і дозволяють зробити чудові підводні фотографії, тому з ними можна не розлучатися і у воді.

3. Встановіть схованку. Якщо підходящої баночки під рукою не виявилося, можна використовувати звичайний пакетик: складіть у нього все найцінніше і закопайте, а на місці схованки залиште розпізнавальний знак, наприклад, взуття.

4. Якщо ви прийшли на пляж один і вам зовсім не хочеться залишати свої речі на березі, вам допоможе спеціальна водонепроникна сумка. Ви можете скласти всі речі в неї і сміливо йти купатися.

Зараз читають: Найприскіпливішу господиню квартири у світі знайшли в Мережі

5. Утримайтеся від яскравих нарядів. Щоб не стати жертвою злодюжок, не варто одягатися яскраво, найкраще одягнутися в непримітний простий одяг. Майте на увазі, злодії оцінюють спроможність людей по одязі. Тому не варто привертати увагу.

6. Не поскупіться на пакети Zip-lock, бажано непрозорі. Спеціальні багаторазові пакети, що закриваються, дозволять не тільки приховати ваші цінні речі від уваги злодіїв, але й захистять їх від попадання піску і води.

У басейні, сауні чи лазні

Якщо ви зібралися поплавати в басейні або попаритись у лазні, цінні речі краще залишити в гардеробі. Якщо надійність гардеробних кабінок не викликає у вас довіри, запакуйте цінні речі в спеціальний пакетик і віддайте на зберігання адміністратору.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода