ГоловнаТуризмБезкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Протягом останніх років, і особливо з початку пандемії, Google пропонував різні безкоштовні інструменти для туристичного та гостинного секторів, щоб допомогти професіоналам у галузі туризму.

Різні статті демонстрували їх від класичної версії Google Trends до однієї з найсвіжіших, таких як Hotel Insights. Тут ми вибрали найцікавіші інструменти Google, що утворюють своєрідний набір інструментів для подорожей, щоб легко переглядати тенденції, пошукові інтереси, зручність використання та оптимізацію видимості в Google. І хоча їх набагато більше, наведені нижче є, мабуть, найбільш корисними для індустрії подорожей та гостинності.

Звіти про мобільність громади COVID-19

Посилання: https://www.google.com/covid19/mobility/

Звіти про мобільність COVID-19 дозволяють переглядати звіти про місцеву мобільність на COVID-19. Ці звіти містять інформацію про останні зміни, що відбулися в мобільності людей внаслідок обмежень щодо боротьби з COVID-19.

Звіти показують тенденції руху в часі, відсортовані за географічними районами та класифіковані за різними категоріями місць: роздрібна торгівля та відпочинок, продовольчі товари та аптеки, парки, транзитні станції, робочі місця та житлові.

Як свідчать дані, у деяких країнах ситуація покращилася у всіх сегментах, хоча вона ще далека від даних до пандемії.

Довідник Google for Hotels

Посилання: https://ads.google.com/hotels/resources/

Одним з найцікавіших та найновіших інструментів Google є Google for Hotels GuideBook. Це не інструмент, а скоріше керівництво для готельєрів щодо найкращих практик управління. Він складається з 4 розділів із ресурсами, які допоможуть вам створити готель у Google.

Перший розділ, “101: Запуск бізнесу в Інтернеті», охоплює Google My Business та Карти Google”, а також те, як безкоштовно перерахувати готель у Google, використовуючи його найосновніші інструменти, які готелярі часто не повністю використовують.

Другий розділ, “201: Реклама вашого готелю за допомогою Google Ads”, висвітлює рекламні інструменти Google, які відповідають високим стандартам. Це обширний посібник, який дуже добре і простими словами пояснює, як працює Google Ads і як отримати максимум користі від цього інструменту.

Третій, “301: Отримати прямі бронювання від Google”, стосується Google Hotel Ads і допомагає зрозуміти, як працює цей інструмент, що потрібно для показу цін і як отримати більшу видимість.

Останнє, “401: Розширені функції реклами готелів”, – це більш поглиблений розділ Google Hotel Ads, який охоплює розширені методи встановлення ставок та переваги та ризики використання кожного з них.

Без сумніву, Google for Hotels GuideBook – це дуже гарна ініціатива для професіоналів у сфері подорожей та гостинності, яка дуже детально пояснює 4 основи для досягнення видимості в результатах пошуку Google.

Hotel Insights з Google

Посилання: https://hotelinsights.withgoogle.com/intl/uk/

Hotel Insights – це один із останніх інструментів Google, який, як випливає з назви, присвячений виключно готельній індустрії. Інструмент дозволяє аналізувати дані пошукових запитів, пов’язаних з готелями в Google, за регіонами, порівнюючи в реальному часі з попереднім роком, щоб допомогти готельєрам вибрати правильні маркетингові стратегії для цього майбутнього та очікуваного процесу відновлення.

Це простий та інтуїтивно зрозумілий інструмент із путівниками та порадами щодо цифрового маркетингу, який настійно рекомендується для малих та середніх готелів.

На даний момент Hotel Insights наразі доступний лише англійською та італійською мовами, проте пошук у всіх регіонах та країнах світу можливий.

Hotel Insights пропонує дуже цікавий розділ про ресурси цифрового маркетингу, що пояснює та переглядає концепції, щоб отримати максимальну користь від Google My Business та Google Maps, найкращі практики щодо відгуків про готелі, поради щодо зручності використання в Інтернеті та як оптимізувати ефективність роботи готелю Google Ads та Google Hotel Ads.

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Destination Insights

Посилання: https://destinationinsights.withgoogle.com/

Цей інструмент надає дані про популярність місця призначення та дає нам уявлення про те, які регіони, країни чи міста викликають більший інтерес серед мандрівників. Він також надає інформацію про те, як змінюється попит у різних країнах походження.

Destination Insights може виявити потенційне збільшення попиту, що може допомогти сформувати та визначити найкращу стратегію цифрового маркетингу для вашого туристичного бізнесу.

Market Finder

Посилання: https://marketfinder.thinkwithgoogle.com/

Ця пошукова система дозволяє виявити потенційних клієнтів для вашого готелю, переглядаючи нові перспективні ринки, класифіковані за поведінкою країн та споживачів.

За допомогою Market Finder ви можете відстежувати тенденції попиту та оптимізувати свої інвестиції та стратегію на нових потенційних ринках.

Як користуватися Market’s Finder від Google – спочатку перейдіть до Market Finder та введіть веб-сайт вашого готелю. Market Finder запропонує категорії автоматично для класифікації вашого сайту. Підтвердьте категорії або додайте інші, які вважаєте доречними. Підтвердьте рекомендовані для вас міжнародні ринки та завершіть процес, додавши свій внутрішній ринок. Виберіть до 3-х потенційних ринків, які вас цікавлять. Почніть переглядати дані цих ринків: економічний та соціально-демографічний профіль вибраних країн (інформація оновлюється кожні 35 днів), щомісячний пошук у вибраних категоріях, рекомендовані ставки Google Ads, активні користувачі , чистий дохід домогосподарства, поведінка покупців та багато іншого.

У наш час спостерігається чітка тенденція до зростання, яка підкреслює важливість внутрішнього ринку порівняно з міжнародним, принаймні поки триває пандемія.

Ці новітні інструменти Google доводять, що компанія намагається наблизитись до малих та середніх готелів, щоб допомогти їм покращити свою присутність у найпопулярнішій пошуковій системі за допомогою безкоштовних або платних інструментів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте