ГоловнаLifeStyleТуристам роз'яснили, коли та як можна отримати у готелі сніданок на виніс

Туристам роз’яснили, коли та як можна отримати у готелі сніданок на виніс

Не треба пропускати ранковий прийом їжі, навіть якщо мандрівник виїжджає з готелю раніше терміну – кухонні працівники можуть запакувати їжу на виніс. Співробітниця готелю Джанесса Річард розповіла у TikTok, як туристам завжди можна отримати свій безкоштовний сніданок та забрати його з собою.

Ранній виїзд з готелю, чи екскурсія чи інша подія – не привід відмовлятися від належного прийому їжі. “Якщо ваш сніданок включений у вартість проживання, але ви їдете до початку сніданку, ви можете попросити персонал приготувати вам пакет у дорогу з їжею”, – розповіла вона.

Інший співробітник попередив, що ніколи не слід їсти яйця або вафлі на сніданок у готелі, оскільки вони часто залишаються з учорашнього дня та кухарі їх і просто розігрівають. Деяким мандрівникам не подобається таке, подробиці читайте за посиланням.

Проте спускатися до ресторану в піжамі з проханням приготувати сніданок на винос не варто. Вільям Хенсон, експерт з телевізійного етикету, що веде подкасту під назвою «Допоможіть мені зв’язатися з моїм босом», повідомив британським виданням, що «носити піжаму за сніданком – верх недбалості»: «Хоча готелі заохочують вас розслаблятися і почуватися «як удома», існують обмеження, і це зазвичай стосується приватних зон – вашого номера/люксу, а не громадських зон. Прибуття в неналежному вигляді свідчить про повну відсутність уваги та поваги до персоналу та інших гостей».

Втім, не лише сніданку варто побоюватися туристам, коли вони зупиняються у готелі. Раніше покоївка пояснила, чому гостям завжди слід міняти рулон туалетного паперу під час заселення в готель. Головна причина – прибиральниці просто приховують той факт, що гігієнічним приладдям користувалися інші гості. «Вони не змінюють туалетний папір у перервах між гостями. Якщо в рулоні залишився папір, вони залишать його там і загнутий кінець, щоб він виглядав красиво», – зазначила вона. Подробиці читайте у матеріалі «Прибиральниця у готелі розповіла, який предмет гігієни не змінюють у номері».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Один інгредієнт, якого слід остерігатися у чаї, який ви п’єте».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода