ГоловнаLifeStyleПрибиральниця розповіла, який предмет гігієни не змінюють у номері

Прибиральниця розповіла, який предмет гігієни не змінюють у номері

Перш ніж розташуватися в готельному номері, слід приділити кілька хвилин, щоб змінити один найважливіший предмет гігієни, т.к. прибиральниці цього не роблять. Йдеться про рулон туалетного паперу. Про причини підвищеної уваги до цього засобу гігієни в Tik Tok розповіла колишня покоївка та прибиральниця Джанесса Річард.

За її словами, персонал ніколи не змінює туалетного паперу між заїздами гостей. Причому так заведено навіть у розкішних готелях, запевнила вона. «Вони не змінюють туалетного паперу між гостями. Якщо у тримачі залишився туалетний папір, вони залишать його там і повернуть кінець, щоб рулон виглядав естетично», – розповіла дівчина. Проте співробітниця готелю додала, що це її «особистий досвід», і, можливо, в інших готелях інколи чинили інакше.

Відео набрало кілька сотень тисяч переглядів, а у коментарях думки про відео розділилися. На подив автора, користувачі виявилися негидливими, заявивши, що нічого поганого не бачать у залишеному від попереднього гостя предметі гігієні: по-перше, зміна рулону – це марнування часу покоївки, по-друге, якби папір просто викидали після кожного клієнта, особливо тих, хто зупиняється тільки на ніч, це шкодило б навколишньому середовищу.

«Коли я плачу 150-200 доларів за номер, я чекаю на новий рулон туалетного паперу», – заперечила їм авторка ролика. Знайшлися і ті, хто підтримав її думку: «Я завжди кладу свіжий рулон паперу», «Коли я з’їжджаю, то забираю її залишки з собою».

Втім, туалетний папір – не єдина річ, яку у готелях не завжди змінюють. Підвищена увага туриста має привернути склянки та кухлі – їх завжди необхідно самостійно мити перед використанням. Так, один із колишніх співробітників п’ятизіркового готелю попередив: «Ніколи не довіряйте склянкам у номерах. У покоївок мало часу на прибирання, швидше за все, вони вимиють склянки тими ж ганчірками, якими чистять ванну або навіть туалет. Зрештою, їхня мета – лише зробити кімнату візуально чистою». «Не має значення, чи коштує 1000 доларів за ніч. Вони всі миють чайні чашки у раковині у ванній чи у ванні», – погодився інший коментатор.

Нагадаємо, раніше “DIP” писав як “туристам розкрили спосіб бронювати готелі без націнки“.

 

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода