ГоловнаТуреччинаТуреччина: голодні ведмеді гуляють по центру міста в пошуках їжі

Туреччина: голодні ведмеді гуляють по центру міста в пошуках їжі

Вийшовши з сплячки, ведмедів грізлі помітили, прогулюючись центром замерзаючого холодного міста Карс на північному сході Туреччини, в пошуках їжі.

Ведмеді грізлі влітку проходять близько 350 кілометрів (217 миль), щоб переселитися до лісу в Савсаті, Артвін на узбережжі Чорного моря. Вони харчуються там фруктами і повертаються до району Сарікаміс Карсу, щоб перезимувати.

Після зими в лісовому масиві Сарікаміс ведмеді-грізлі почали виходити зі сплячки, оскільки погода з кожним днем ​​стає теплішою.

Вони вирушають у центр міста зі своїми дитинчатами, щоб знайти їжу, оскільки засніжена лісова земля ще її не пропонує.

Мустафа Караденіз, менеджер ресторану морепродуктів на шосе Ерзурум-Карс, сказав, що ведмеді-гризлі намагаються прогодуватися залишками риби та їжі.

“Вони почали наближатися до нашого ресторану. Ми годуємо їх, вони нікому не завдають шкоди. Після того, як вони наситяться, вони повертаються до лісу”, – сказав він.

Караденіз додав, що деякі громадяни так сильно підходили до ведмедів, що це було дуже небезпечно. “Ведмеді зі своїми дитинчатами можуть бути більш агресивними”, – попередив він.

Місцевий житель Сенай Ванлі сказав, що ведмеді гризлі заходили навіть в околиці.

«Особливо вечорами вони гуляють дуже вільно. Прямо зараз ведмідь шукає їжу прямо за мною; всім слід бути обережними », – сказав він.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте