Туреччина: голодні ведмеді гуляють по центру міста в пошуках їжі

Вийшовши з сплячки, ведмедів грізлі помітили, прогулюючись центром замерзаючого холодного міста Карс на північному сході Туреччини, в пошуках їжі.

Ведмеді грізлі влітку проходять близько 350 кілометрів (217 миль), щоб переселитися до лісу в Савсаті, Артвін на узбережжі Чорного моря. Вони харчуються там фруктами і повертаються до району Сарікаміс Карсу, щоб перезимувати.

Після зими в лісовому масиві Сарікаміс ведмеді-грізлі почали виходити зі сплячки, оскільки погода з кожним днем ​​стає теплішою.

Вони вирушають у центр міста зі своїми дитинчатами, щоб знайти їжу, оскільки засніжена лісова земля ще її не пропонує.

Мустафа Караденіз, менеджер ресторану морепродуктів на шосе Ерзурум-Карс, сказав, що ведмеді-гризлі намагаються прогодуватися залишками риби та їжі.

  У Туреччині виявлено вулицю римської епохи

“Вони почали наближатися до нашого ресторану. Ми годуємо їх, вони нікому не завдають шкоди. Після того, як вони наситяться, вони повертаються до лісу”, – сказав він.

Караденіз додав, що деякі громадяни так сильно підходили до ведмедів, що це було дуже небезпечно. “Ведмеді зі своїми дитинчатами можуть бути більш агресивними”, – попередив він.

Місцевий житель Сенай Ванлі сказав, що ведмеді гризлі заходили навіть в околиці.

«Особливо вечорами вони гуляють дуже вільно. Прямо зараз ведмідь шукає їжу прямо за мною; всім слід бути обережними », – сказав він.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туреччина пропонує “безпечний” туризм – посол України

Посол України в Туреччині Андрій Сібіха заявив в середу, що Туреччина пропонує туристам «безпечний» відпочинок, роблячи правильні інвестиції. «Туреччина завжди була популярним місцем відпочинку для...

Туреччина оголошує 82-годинну комендантську годину

В якості заходів щодо стримування поширення COVID-19 Туреччина оголосила загальнонаціональний комендантську годину з вечора четверга до ранку понеділка. Згідно циркуляру Міністерства внутрішніх справ, чотириденна комендантська...

Туреччина заборонила використання криптовалюти в платіжах

Центральний банк Туреччини заборонить використання кріптоактивів в платіжах, оскільки вони тягнуть за собою значні ризики для сторін транзакцій. Установи, що займаються платіжами і електронними грошима,...

Ще одну країну закрили для російських туристів

12 квітня стало відомо, що влада Росії прийняли рішення закрити авіасполучення з Туреччиною. Переговори з цього приводу велися ще з минулого тижня. Крім того, було...
Погода

Останні новини