Сьогодні Туреччина вводить повну ізоляцію

Туреччина має намір ввести повну ізоляцію до 17 травня, щоб обмежити поширення коронавируса, який змусив уряд ввести більш суворі заходи після сплеску випадків COVID-19.

Блокування, яке набуде чинності сьогодні ввечері о 19:00, охопить решту священного ісламського місяця Рамадан, а також три дні свята Ід аль-Фітр.

Всі підприємства будуть закриті, за деякими винятками, наприклад, виробничі підприємства, підприємства з виробництва продуктів харчування, гігієни та охорони здоров’я. Супермаркети також припинять роботу по неділях.

Ресторани і кафе будуть пропонувати тільки послуги доставки, в той час як для міжміських поїздок потрібен спеціальний дозвіл влади.

Уряд обрав повну ізоляцію після того, як щоденна кількість випадків коронавируса досягло рекордних значень, склавши близько 60000.

Однак після 23 квітня щоденне число заражень впало нижче 50 000.

  Метеорологічна служба Туреччини оголосила жовте попередження для Стамбула і Анкари

Жителі Стамбула виїжджають з найбільшого міста країни до того, як почалася блокування, яка викликала інтенсивний рух.

Жителі Стамбула почали виїжджати, щоб покинути найбільше місто країни до настання блокування, що спричинило інтенсивний рух транспорту і масштабні затори.

«Зараз не час для відпустки. Люди не повинні розглядати ізоляцію як можливість відвідати свої літні будинки або курорти. Це може тільки збільшити кількість інфекцій», – попередив професор Мустафа Некмі Ільхан.

За словами Ільхана, вже почали проявлятися наслідки часткової блокування, введеного урядом раніше в цьому місяці, і наслідки повного блокування будуть відчуватися протягом 14 днів.

  З 1 червня Туреччина запровадила нові правила в'їзду для Українців

За його словами, якщо люди будуть дотримуватися правил, кількість хворих буде поступово скорочуватися до 5000.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини