ГоловнаLifeStyleПрибиральниця номерів готелю поділилася, які туристи їй ненависніші

Прибиральниця номерів готелю поділилася, які туристи їй ненависніші

Заправляти ліжко та підтримувати чистоту на підлозі – ці дії можуть здатися не такими важливими, коли турист проводить ніч у готелі, адже є прибиральниці. Проте за невидимими співробітниками ховаються звичайні люди, яким мандрівники можуть полегшити життя. А якщо цього не зроблять, то автоматично потраплять до списку ненависних гостей. Які з них викликають сильне роздратування у покоївок, прибиральниця номерів готелю Лікке Марі Розенберг розповіла у TikTok.

Ось її монолог:

«Наразі я працюю покоївкою в готелі, і ось деякі речі, які я хотіла б, щоб гості робили. Підтримуйте порядок у кімнаті, доки ви живете там. Наприклад, не залишайте свій одяг, сміття та непотрібні речі на підлозі готельного номера або на ліжку. Я розумію, що ви гість і вам не терпиться вийти на вулицю, але ви привезли з собою валізи для своїх речей, тож, будь ласка, скористайтеся ним. Запитайте себе – чи дійсно я хочу, щоб прибиральниця торкалася моїх використаних стрінгів, щоб застелити ліжко? І не скаржтеся на те, що підлога не пилососить, коли іноді мені просто неможливо зробити прибирання через ваш безлад.

Будь ласка, шануйте процедуру реєстрації заїзду/від’їзду. Ви навіть не уявляєте, який стрес і знемога доводиться відчувати, чекаючи, поки туристи покинуть єдину кімнату, так що я обходжу кімнати за розкладом. Якщо ви плануєте пізній виїзд, повідомте про це на стійку реєстрації заздалегідь, щоб я знала.

І, будь ласка, виходьте зі своїх кімнат щонайменше на кілька годин щодня, щоб я могла їх прибирати. Не скаржтеся на чистоту в номері, відсутність туалетного паперу, відсутність рушників, коли ви знаходитесь в номері весь день. О так, і не ображайтеся на мене, якщо я постукаю до ваших дверей, увійду, і ви будете в номері. Деякі люди дуже ображаються, але це моя робота».

Крім того, прибиральниця зазначила, що у немилість потраплять туристи, які не викидають за собою непотрібні речі, упаковки. «Викиньте своє сміття у відро для сміття», – коротко описала прохання співробітниця готелю.

Раніше експерти розкрили страшну причину, через яку гостям готелю ніколи не слід користуватися табличками «БЛАЙТЕ, ПРИБЕРІТЬ МІЙ НОМЕР» – подробиці тут.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лимонний сік у каві рятує від підвищеного тиску».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода