ГоловнаТаїландТаїланд відкриває свої кордони для вакцинованих туристів. Відомо деталі

Таїланд відкриває свої кордони для вакцинованих туристів. Відомо деталі

Після декількох місяців закриття кордонів Таїланд привітав сьогодні своїх перших іноземних туристів на острові Пхукет в рамках так званої «пісочниці Пхукета». Пісочниця – єдина точка входу в Таїланд для несуттєвих подорожей, що надає відвідувачам, які зупиняються більш ніж на 14 днів, можливість подорожувати в інші частини Таїланду.

Перший рейс міжнародних туристів прибув сьогодні на Пхукет по моделі Sandbox. Згідно з умовами програми, повністю вакциновані відвідувачі з країн «низького або середнього ризику» можуть в’їжджати на Пхукет без карантину. Управління з туризму Таїланду (TAT) стверджує, що прибули повинні бути повністю вакциновані і повинні мати негативний результат не більше ніж за 72 години до прибуття.

Мандрівники за програмою Phuket Sandbox повинні залишатися в готелі, схваленому Управлінням безпеки і здоров’я країни, протягом перших семи ночей. Перебуваючи на Пхукеті, відвідувачі не зобов’язані поміщатися в карантин і можуть вільно залишати своє житло і подорожувати по острову, відвідуючи пляжі, ресторани і розважальні заклади з невеликими обмеженнями.

Таїланд відкриває свої кордони для вакцинованих туристів. Відомо деталі

На вулиці потрібні маски, і відвідувачі повинні пройти другий тест на шостий чи сьомий день, якщо вони залишаються менше тижня. Відвідувачі, які зупинилися на два тижні або довше, повинні пройти два додаткових тести на шостий чи сьомий день і ще раз на день 13 або 14. Відвідувачі також повинні зареєструватися на урядовому веб-сайті та використовувати додаток, яке відстежує їх пересування. Після 14 ночей на Пхукеті вони можуть вільно покинути острів і відправитися в інші точки Таїланду.

В рамках підготовки для туристів було знято багато обмежень на пандемію Пхукета, і туристичним підприємствам острова було дозволено працювати більш-менш нормально.

Пісочниця на Пхукеті – це перший етап в планах відкриття кордону Таїланду. Незважаючи на те, що в даний час спостерігається різке зростання числа інфекцій, особливо різновиди Дельти, країна просувається вперед у реалізації планів, які охоплюють ширший план відкриття своїх кордонів у цьому році. Виступаючи на прес-конференції в червні, прем’єр-міністр Таїланду Прают Чан-оча заявив, що повністю вакцинованим відвідувачам повинен бути дозволений в’їзд «без карантину або інших незручних обмежень», повідомляє Associated Press.

Країна, яка залежить від туризму, пережила майже повну відсутність відвідувачів в минулому році, і уряд прагне повернути назад економічну стагнацію країни. Масова вакцинація почалася в червні в центрах по всій країні з метою вакцинації до кінця року 50 мільйонів чоловік, або близько 70% всього населення.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам у Європі загрожують серйозні штрафи за носіння фальшивих дизайнерських речей

Нещодавно в Німеччині один із туристів був оштрафований на...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

У Таїланді британець убив росіянина на вечірці біля басейну

У Таїланді місцева поліція розбирається із результатом вечірки біля...

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...