ГоловнаCOVID Travel NewsМутація коронавируса Дельта загрожує Європейським країнам

Мутація коронавируса Дельта загрожує Європейським країнам

Дельта-варіант коронавіруса швидко поширюється – в популярних туристичних напрямках в Європі.

Ще недавно здавалося, що пандемія корони нарешті взята під контроль, але тепер дельта-варіант викликає все більше занепокоєння серед вірусологів. У Великобританії на мутацію Дельта зараз припадає майже 90% інфекцій, і через зростання числа випадків уряд відклав послаблення, заплановані на середину червня, до липня. Мутація дельти також збільшується в інших країнах. DIP представляє огляд популярних серед мандрівників країн Європи, в яких кількість мутацій Дельта зростає.

Португалія: країна ЄС з найвищою часткою Дельти

Крім Сполученого Королівства, Португалія особливо сильно постраждала в Європі: згідно GISAID, майже 50% випадків коронавируса тепер пов’язані з дельта-мутацією. В даний час захворюваність становить понад 75 нових інфекцій на 100 000 жителів. Лісабон, зокрема, сильно постраждав від цього варіанту і тому був ізольований на вихідних. Поки що столиця і Азорські острови вважаються зонами ризику з точки зору RKI. Однак в інших регіонах подорож теоретично можливо без серйозних перешкод. При в’їзді відпочиваючим потрібен негативний результат ПЛР не старші 72 годин або негативний антиген експрес-тест не старше 48 годин. Ні виключення для вакцинованих або видужали.

Чи плануєте відпустку в Австрії? Дельта-варіант тут також збільшується

За повідомленнями ЗМІ, на дельта-варіант зараз доводиться чверть випадків в Австрії. В цілому захворюваність становить близько 10 нових інфекцій на 100 000 жителів, тому ризик зараження в даний час все ще дуже низький. При в’їзді до Австрії вимагається негативний результат ПЛР або експрес-тест на антиген, і мандрівники також повинні заздалегідь зареєструватися онлайн.

Варіант Delta також зростає в Іспанії

Трохи більше 10% нових випадків зараження в Іспанії пов’язані з дельта-варіантом. Захворюваність коронавірусів знову зросла в останні дні і зараз становить близько 50. Однак до сих пір немає більш строгих правил для місця призначення. Тільки недавно уряд представило експрес тестування на антигени як засіб виявлення для тих, хто в’їжджає в країну.

Італія, Франція і Греція поки практично не постраждали

Випадки дельта-варіанту були виявлені і в інших європейських туристичних напрямках. Однак поки таких випадків було небагато. В Італії випадки зараження цим варіантом недавно становили всього близько 5%. Захворюваність також все ще дуже низька, близько 12. Крім того, тепер уряд хоче скасувати вимогу про носіння масок на відкритому повітрі з 28 червня. В’їзд можливий із заповненою реєстраційною формою і негативним результатом ПЛР або тесту на антиген.

Аналогічна ситуація і у Франції: за даними GISAID, за останні чотири тижні дельта-варіант становив тут лише 6,3%. З іншого боку, захворюваність становить приблизно 25. Для дітей старше одинадцяти років потрібно ПЛР або експрес-тест на антигени не старші 72 годин.

Тих, хто зараз думає про відпочинок в Греції, можна заспокоїти. Дельта-варіант тут ще не виявлений. Крім того, 7-денна захворюваність неухильно знижувалася в останні тижні і зараз становить близько 35. Уряд також недавно дозволив в’їзд за допомогою експрес-тестів на антигени.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

На курортах Єгипту туристи почали заражатися смертельно небезпечною хворобою 17 століття

На курортах Єгипту туристи почали заражатись смертельно небезпечною хворобою...

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...