ГоловнаТаїландТаїланд пом'якшує карантин

Таїланд пом’якшує карантин

Центр управління ситуацією Таїланду з Covid-19 в п’ятницю ухвалив рішення поступово послабити контроль Covid-19 для іноземних відвідувачів, починаючи з 1 квітня, скорочуючи або скасовуючи періоди карантину і збільшуючи діапазон їх перебування.

Представник CCSA Тавісілп Вісануйотін сказав, що з 1 квітня від відвідувачів не буде вимагатися пред’являти fit-to-fly документи.

З 1 квітня по 30 вересня карантинні приміщення будуть залишатися в робочому стані.

З 1 жовтня вони будуть замінені приладами для «пильного спостереження», а в аеропортах, на транспортних маршрутах, в туристичних напрямках і населених пунктах, розташованих поруч з туристичними об’єктами, будуть введені заходи «міхура і пломби».

З 1 квітня по 30 червня прибувшим на карантин буде дозволено покинути свої кімнати, для походу в тренажерний зал, вуличний майданчик, басейн і контрольовані зони для їзди на велосипеді.

З 1 липня по 30 вересня вони зможуть харчуватися в ресторанах своїх готелів і робити оздоровчий масаж.

З 1 жовтня карантин буде вимагатися тільки для людей, що прибувають з певних районів.

Що стосується тривалості карантину, доктор Тавісілп сказав, що з 1 квітня по 30 вересня прибулі без сертифіката вакцинації (VC) і (CFC) будуть поміщені в карантин на 10 днів і будуть двічі протестовані на вірус.

Прибулі з VC і CFC будуть поміщені в карантин на сім днів та перевірені один раз. Ті, у кого є VC, але без CFC, будуть перевірені двічі.

За словами доктора Тавісілпа, 14-денний період карантину залишиться для прибуваючих з районів, де відбулася мутація вірусу Covid-19.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини