ГоловнаТаджикистанЗустріч Посла Таджикистану з Головою Комітету ВР України

Зустріч Посла Таджикистану з Головою Комітету ВР України

1 березня 2021 року відбулася зустріч Посла Таджикистану в Україні Давлаталі Назрізода з Головою Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Олександром Мережко.

Співрозмовники обговорили стан і перспективи двостороннього співробітництва в сфері економіки, торгівлі, енергетики, освіти і культури.

В ході бесіди сторонами було відзначено зацікавленість розвивати наявні дружні взаємини між Таджикистаном і Україною в усіх сферах і виведення їх на якісно новий рівень.

А. Мережко зазначив, що для просування співпраці між двома дружніми країнами є великий невикористаний потенціал.

Д.Назрізода підкреслив важливість зміцнення договірно-правової бази співробітництва, збільшення товарообігу, виконання Протоколу п’ятого засідання Спільної міжурядової таджицько-української комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники особливо зупинилися на питання взаємодії Групи дружби і співробітництва Маджлиси намояндагон Меджліс Олі Республіки Таджикистан з Верховною Радою України та Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Таджикистан.

Посол Таджикистану запропонував активізувати роботу депутатських груп дружби парламентів Таджикистан і України і розглянути можливість проведення їх першої зустрічі в форматі відео конференції.

Зустріч пройшла в діловій та дружній атмосфері.

Джерело: Сайт Посольства Таджикистан в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини