На пляжі Флориди на людину напала акула, це третій випадок за місяць

Чоловік перебуває в стабільному стані після того, як акула вкусила його за ногу під час купання біля курорту Діснея Веро Біч у Флориді.

Напад стався в четвер вранці, коли 54-річний чоловік перебував в океані біля пляжного курорту, який знаходиться за дві години на південний схід від Walt Disney World, повідомляє Vero News.

Начальник батальйону з пожежної рятувальної служби округу Індіан Роджер Діон  повідомив газеті Treast Coast News, що акула вкусила чоловіка за гомілку, біля коліна передньої та задньої частини ноги.

Disney's Vero Beach Resort in Vero Beach, Fla. (Google Maps)
Disney’s Vero Beach Resort in Vero Beach, Fla. (Google Maps)

«Він не бачив акулу, але це виявилося укусом акули», – пояснив Діон.

Як повідомляється, чоловік відпочивав на курорті Діснея зі своєю дружиною, пізніше він сказав, що він раптово відчув укус. Чоловік вистрибнув з океану близько 10:30 ранку, і незабаром прибули співробітники служби екстреної допомоги.

«Я бачив, як його обличчя змінилося», – сказав свідок Кен Обрзут, стверджуючи, що акула вкусила чоловіка приблизно на 10-12 метрів від берега, від того місця, де розбивалися хвилі. «А потім він почав намагатися вибратися з води так швидко, як тільки міг».

  Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

«Це була досить велика рана», – заявив він. «Ми бачили що гомілка була розірвана».

За словами Обрзута, який відпочиває на курорті з Огайо, медична команда курорту Діснея негайно прибігла до чоловіка, щоб надати допомогу. Діон сказав, що вони добре виконали свою роботу, наклавши джгут на ногу чоловіка і тримаючи рани закритими до прибуття пожежних бригад.

«Було не дуже багато крові», – сказав газеті начальник пожежної охорони.

У заяві шерифа округу Індіан-Рівер йдеться, що після нападу ця людина була «у стабільному стані».

Діон сказав Vero News, що чоловік був госпіталізований в медичний центр Sebastian River і доставлений в регіональний медичний центр Lawnwood з травмами, що не загрожують життю. За заявою шерифа, тип і розмір акули залишаються невідомими.

  Речник Держдепартаменту США зробив заяву щодо України

Treasure Coast Newspapers повідомляють, що з 25 березня плавця втретє укусили в районі.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туризм Нью Йорка може повністю відновитися лише до 2024 року

За час пандемії Нью-Йорк втратив 44 мільйони туристів та 60 мільярдів доларів порівняно з показниками 2019 року. Крім того, економічна криза, спричинена пандемією коронавірусу,...

Речник Держдепартаменту США зробив заяву щодо України

Речник Держдепартаменту США Нед Прайс: "Ми будемо продовжувати нашу підтримку України у зміцненні її інституцій, включно із просуванням демократичних інститутів та реформи корпоративного управління,...

Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Після більш ніж року на різних етапах блокування через пандемію COVID-19 Нью-Йорк розраховує "повністю відкритися" до 1 липня, заявив мер Білл де Блазіо в...

Фестиваль Burning Man у США скасовується другий рік поспіль

Пандемія коронавируса "гасить" Burning Man другий рік поспіль. Організатори фестивалю оголосили у вівторок, що популярний фестиваль не відбудеться в 2021 році після кількох місяців кулуарних...
Погода

Останні новини