Міністерство оборони США виділить Україні 125 мільйонів доларів допомоги

Міністерство оборони США оголошує про новий пакет допомоги на суму 125 мільйонів доларів в межах “Ініціативи підтримки Україні у сфері безпеки (USAI)”, який включає військову підготовку, обладнання і консультативну допомогу, щоб допомогти збройним силам України зберегти територіальну цілісність країни, захистити її кордони та поліпшити взаємодію з НАТО.

Таким чином Сполучені Штати підтверджують своє прагнення надати оборонну летальну зброю Україні, щоб вона могла ефективніше захищатися від російської агресії.

Цей новий пакет USAI включає два додаткові озброєні патрульні катери Mark VI для посилення здатності України патрулювати й захищати свої територіальні води. На сьогодні Сполучені Штати надали загалом вісім патрульних катерів Mark VI. Пакет також включає засоби для підвищення вогневої дії, оперативного управління і ситуативної поінформованості збройних сил України через надання додаткових протиартилерійських радарів і тактичного устаткування; продовження підтримки здатності супутникового спостереження та аналізу; і обладнання для надання медичної допомоги військовим та техніку для евакуації в бойових умовах.

  Авіатранспорт США готовий до злету

Решта 150 мільйонів доларів США у 2021-му фінансовому році, виділені Конгресом США, будуть надані, коли Міністерство оборони США у співпраці з Державним департаментом США, засвідчить, що Україна зробила достатній поступ у ключових оборонних реформах цього року, як того вимагає Закон США про бюджетні асигнування на національну оборону.

Міністерство оборони США заохочує Україну продовжувати впровадження реформ, які посилюють цивільний контроль за військом, сприяють підвищенню прозорості та підзвітності в оборонній промисловості та закупівлях, а також модернізують її оборонну галузь на інших ключових ділянках відповідно до принципів та стандартів НАТО.

З 2014 року Сполучені Штати надали Україні допомоги в галузі безпеки на понад 2 мільярди доларів і залишаються вірними допомагати Україні у здійсненні цих реформ для просування її євроатлантичних прагнень на підтримку безпечної, заможної, демократичної та вільної України.

Джерело: Сайт посольства США в Україні

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Гаваї оголошені головною столицею веселок в світі

Веселка - одне з найкрасивіших природних явищ природи. Нове дослідження «Секрети кращих веселок на Землі» оголосило Гаваї веселковою столицею світу. На Гаваях багато веселок,...

Незважаючи на обіцянку залишатися політичною силою, Дональд Трамп майже зник із суспільного життя

Вийшовши з Білого дому в січні, Дональд Трамп пообіцяв залишатися силою в політиці США. Так що трапилося? Холодного ранкового січня у Вашингтоні президент США Дональд...

Байден заборонить американським банкам купувати борг російського уряду на первинних ринках

Президент Джо Байден у четвер випустить розпорядження, в якому дозволить уряду США санкціонувати будь-який сектор російської економіки, і використовуватиме його для обмеження можливості Росії...

Байден має намір побудувати поїзд з Лос-Анджелеса в Лас-Вегас

Протягом багатьох років офіційні особи з туризму в Лас-Вегасі практично благали побудувати залізничну лінію між "Містом Гріхів" і Південної Каліфорнією, його найважливішим «місцевим ринком». У...
Погода

Останні новини