Мандрівники на Аляску можуть отримати безкоштовну вакцинацію проти COVID-19

Починаючи з 1 червня мандрівникам на Аляску будуть пропонуватися безкоштовні вакцини проти COVID-19 в аеропортах в рамках ініціативи штату США з перезапуску своєї туристичної індустрії.

Мандрівники в віці від 12 років і старше, які прибувають в чотири аеропорти – міжнародний аеропорт Теда Стівенса в Анкориджі, міжнародний аеропорт Фербенкс, міжнародний аеропорт Джуно і міжнародний аеропорт Кетчикан – можуть отримати безкоштовну вакцину після прибуття.

Будуть доступні вакцини Pfizer, Johnson & Johnson і Moderna. Однак, в той час як вакцини Pfizer були схвалені для людей у ​​віці від 12 років і старше, вакцини Johnson & Johnson і Moderna схвалені тільки для людей у ​​віці 18 років і старше. Вакцини Pfizer і Moderna вимагають другої дози через кілька тижнів після першої, і ті, хто залишається на більш тривалий період, також можуть отримати друге щеплення на Алясці.

  Греція і Німеччина запускають проїзні сертифікати про вакцинації в ЄС

Відвідувачі національного парку і заповідника Деналі можуть побачити ведмедів грізлі © Jacob W. Frank / Getty Images
Відвідувачі національного парку і заповідника Деналі можуть побачити ведмедів грізлі © Jacob W. Frank / Getty Images

Аляска не вимагає тестування на COVID-19 для тих, хто в’їжджає в штат, але мандрівникам рекомендується прочитати інформацію про безпечні поїздках штату і заповнити форму для безпечних подорожей на туристичному порталі Аляски. На туристичному порталі мандрівники також можуть запросити безкоштовний тест на COVID-19 після прибуття і запросити безкоштовну вакцину проти COVID-19.

В даний час межа США і Канади залишається закритою для всіх несуттєвих поїздок. Багатьом міжнародним мандрівникам, в тому числі з Великобританії, Ірландії, Шенгенської зони Європи, Китаю, Бразилії, Південної Африки та інших країн, як і раніше заборонений в’їзд в США. Більш детальну інформацію можна знайти на веб – сайті Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб Аляски.

  Джо Байден почав свій перший закордонний візит на посаді президента США
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини