ГоловнаLifeStyleКаліфорнієць замовив повій, а вони виявилися його власними доньками

Каліфорнієць замовив повій, а вони виявилися його власними доньками

Справжній жах пережив корінний американець, коли вперше в житті замовив повій.

Титус Макдональд родом із Лос-Анджелеса, має 10 дітей. Останнім часом його стосунки з дружиною не ладналися, тому він вирішив віддатися тілесним втіхам і вирушив до Лас-Вегаса. Там він оселився в готелі та замовив двох повій. Але коли з’явилися жриці кохання, він був шокований – вони виявилися його власними доньками, які втекли з дому три роки тому.

У свою чергу, побачивши клієнта, дівчата (20 та 23 років) кинулися стрімголов з готельного номера.

Прийшовши до тями від шоку, Тіт відправився на пошуки і знайшов їх у барі готелю. Я вибачився перед ними за свій вчинок. Я висловив жаль про те, що зробив, і сказав, що просто хочу, щоб ми знову стали сім’єю. Ми з дочками налагодили наші стосунки. Проблеми у шлюбі ще не закінчилися, але зараз ми з дружиною ходимо до психолога, щоб він допоміг нам пережити цей скрутний час”, – каже батько.

Про втечу своїх дочок він каже: “Я був занадто суворий з ними. Я продовжував шльопати їх, тому що хотів, щоб вони прогресували в балеті та отримували стипендію. Але вони не люблять балет, тому мені довелося їх змушувати. Це все моя вина”.

Батько стверджує, що його дочки мають намір продовжувати проституцію. “Але якщо це робить їх щасливими, хто я такий, щоб стояти у них на шляху? Тепер я тільки любитиму і підтримуватиму їх”, – клянеться засмучений батько.

Джерело: БГНЕС 

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода