Байден має намір побудувати поїзд з Лос-Анджелеса в Лас-Вегас

Протягом багатьох років офіційні особи з туризму в Лас-Вегасі практично благали побудувати залізничну лінію між “Містом Гріхів” і Південної Каліфорнією, його найважливішим «місцевим ринком».

У минулому році справа дійшла до того, що розміщення облігацій в Каліфорнії, яке допомогло б профінансувати високошвидкісний пасажирський поїзд, було відкладено, що призвело до затримки проекту.

Згідно зі звітом KABC7 в Лос-Анджелесі, частина нового інфраструктурного плану президента Джо Байдена вартістю 2,3 трильйона доларів США передбачає створення лінії Amtrak між Лас-Вегасом і Лос-Анджелесом.

Після оголошення Байдена минулого тижня Amtrak опублікувала плани по оновленню обслуговування на всій території США і опублікувала наступну заяву через Twitter: «За допомогою плану інфраструктури @POTUS Amtrak створить робочі місця і підвищить рівень капіталу по всій країні, і ми готові до виконання. Америка потребує мережу залізниць, яка пропонує часті, надійні, стійкі і рівноправні залізничні перевезення. Прийшов час зробити залізничні перевезення рішенням “.

  США знімають обмеження на поїздки для іноземних студентів

Залізнична лінія між SoCal і Вегасом має сенс. Зрештою, між Лос-Анджелесом і Вегасом всього чотири години їзди, а залізницею можна припустити, що поїздка буде швидше і менш витратною, ніж поїздка на автомобілі.

Більш того, згідно з даними за 2019 рік, населення Південної Каліфорнії становить 23,86 мільйона осіб, що робить її найприбутковішим ринком для автомобілів в Лас-Вегасі.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туризм Нью Йорка може повністю відновитися лише до 2024 року

За час пандемії Нью-Йорк втратив 44 мільйони туристів та 60 мільярдів доларів порівняно з показниками 2019 року. Крім того, економічна криза, спричинена пандемією коронавірусу,...

На пляжі Флориди на людину напала акула, це третій випадок за місяць

Чоловік перебуває в стабільному стані після того, як акула вкусила його за ногу під час купання біля курорту Діснея Веро Біч у Флориді. Напад стався...

Речник Держдепартаменту США зробив заяву щодо України

Речник Держдепартаменту США Нед Прайс: "Ми будемо продовжувати нашу підтримку України у зміцненні її інституцій, включно із просуванням демократичних інститутів та реформи корпоративного управління,...

Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Після більш ніж року на різних етапах блокування через пандемію COVID-19 Нью-Йорк розраховує "повністю відкритися" до 1 липня, заявив мер Білл де Блазіо в...
Погода

Останні новини