ГоловнаШвейцаріяУкраїна як «нова кремнієва долина» - новопризначений Посол Швейцарської Конфедерації в Україні

Україна як «нова кремнієва долина» – новопризначений Посол Швейцарської Конфедерації в Україні

«Досягнення українських фахівців в ІТ-галузі дають підстави розглядати Україну як «нову кремнієву долину» й створюють нові перспективи для всебічної співпраці зі Швейцарією» – заявив новопризначений Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Клод Вільд під час вручення 9 вересня копій вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ України Олені Зеркаль.

У ході зустрічі йшлося про обопільну зацікавленість у поглибленні двостороннього діалогу, насамперед в економічній та інвестиційній сферах із акцентом на цифрових технологіях.

Посол К. Вільд наголосив на інтересі швейцарських бізнесменів до посилення співпраці з Україною, свідченням чого є започаткування нового інвестиційного проєкту компанії «Geberit» у м. Славута.

О. Зеркаль високо оцінила той факт, що Швейцарія входить до числа найбільших інвесторів в Україні, а також подякувала за численні проєкти гуманітарної допомоги для громадян України. Вона закликала швейцарську сторону залучатися до нових програм соціально-економічної відбудови Донбасу, а також ділитися досвідом у сфері місцевого самоврядування, зокрема щодо ефективного використання громадами бюджетних ресурсів.

Серед іншого було обговорено кроки з подальшого поглиблення політичного діалогу між Україною та Швейцарією.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини