ГоловнаШвеціяНезмінності позиції Уряду Швеція стосовно підтримки територіальної цілісності та суверенітету України

Незмінності позиції Уряду Швеція стосовно підтримки територіальної цілісності та суверенітету України

«Швеція зацікавлена у подальшому розширенні співпраці з Україною з метою посилення підтримки і допомоги у вирішенні актуальних викликів,» – заявив новоприбулий Посол Королівства Швеція в Україні Тобіас Тиберг під час вручення копій вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олені Зеркаль. «Такий інтерес Швеції є природнім прагненням допомогти друзям і партнерам», – підкреслив шведський дипломат.

Тобіас Тиберг наголосив на незмінності позиції Уряду Королівства Швеція стосовно підтримки територіальної цілісності та суверенітету України.  Крім того, він зазначив що практична допомога Стокгольма у проведенні реформ поширюється на широкий спектр сфер: зміцнення демократії та верховенства права, покращення бізнес-клімату,  охорона довкілля, енергоефективність.

Олена Зеркаль наголосила, що Україна високо цінує підтримку та відчутну допомогу дружньої Швеції. Така дружня позиція допомагає Україні долати існуючі виклики й реалізовувати внутрішні та зовнішні пріоритети.

Свіжі новини

Погода

Також читайте