ГоловнаШрі-ЛанкаЗатонулий контейнеровоз в Шрі-Ланці може призвести до екологічної кризи

Затонулий контейнеровоз в Шрі-Ланці може призвести до екологічної кризи

Представник ВМС капітан Індіка Де Сілва заявила, що після декількох годин операцій з буксирування судна в глибоке море операції були припинені, так як задня частина вдарилася об морське дно, що могло викликати подальші ушкодження.

До вечора середи передня частина судна все ще плавала на воді, а задня частина затонула.

Офіційні особи заявили, що судно було частково затоплено, але рятувальна команда продовжувала обговорювати, як можна запобігти затопленню всього судна на місці.

Представник військово-морського флоту сказав, що розлив нафти не було виявлено, але якщо це станеться, у них є ресурси, щоб стримати його в обмеженому районі.

В даний час корабель знаходиться на околиці гавані Коломбо.

Шрі-Ланка вимагатиме компенсації від материнської компанії, що володіє судном, в той час як поліція почала кримінальне розслідування у зв’язку з пожежею.

Управління по захисту морського середовища заявило, що спалення судна X Press Pearl призвело до масштабної екологічної катастрофи, оскільки пляжі від південного узбережжя до західного узбережжя були пошкоджені через уламки, які були викинуті на берег.

Уряд заявив, що велика кількість морських мешканців загинуло в результаті забруднення, викликаного пожежею, в той час як Департамент Рибальства наклав тимчасову заборону на рибну ловлю від південного до західного узбережжя.

За останні дні для очищення пошкоджених пляжів було задіяно понад 1000 чоловік, і людей попередили, щоб вони не торкалися сміття, так як воно може нанести шкоду здоров’ю.

Затонулий контейнеровоз в Шрі-Ланці може призвести до екологічної кризи

Судно X-Press Pearl зареєстровано під прапором Сінгапуру і 15 травня перевозило +1486 контейнерів з 25 тоннами азотної кислоти, деякими іншими хімічними речовинами і косметикою з порту Хазір, Індія.

Судно передало сигнал аварії, перебуваючи недалеко від порту Коломбо 20 травня, перш ніж загорілося. Військово-морський флот Шрі-Ланки направив свої судна для боротьби з вогнем.

(Всі зображення через VCG)

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...