США ведуть психологічну війну з Москвою – російський радник з оборони

США та інші західні країни ведуть психологічну війну з Росією, намагаючись підірвати президента Володимира Путіна та державні установи, заявив радник міністра оборони Росії, повідомляє Reuters.

Помічник Андрій Ільницький також заявив у коментарях, про які широко повідомляють російські ЗМІ, що Вашингтон також хотів змінити мислення росіян у “війні … за розум людей”.

Зв’язки Москви з Вашингтоном знаходяться на низькому рівні після холодної війни. Президент США Джо Байден заявив, що вважає Путіна вбивцею, який заслуговує на санкції за втручання в політику США.

Російська влада також припустила, що ув’язнений критик Кремля Олексій Навальний є маріонеткою Заходу, яка виконує місію дестабілізації Росії. Це твердження Навальний відхилив.

“Новий тип війни … починає з’являтися. Я для аргументу називаю це розумовою війною. Саме тоді ціллю цієї війни є знищення розуміння ворогом цивілізаційних стовпів”, – Ільницький.

  Бойова місія США в Іраку завершиться до кінця року

За його словами, США також використовують економічні та “інформаційні” заходи, намагаючись підірвати Путіна, президентство, армію, Російську православну церкву та молодь.

“Війна ведеться за розум людей”, – сказав він.

Ільницький заявив, що Вашингтон вдався до таких методів, оскільки пряме збройне протистояння з Росією, ядерною державою, було нереальним.

На запитання, чи погоджується він, що Вашингтон веде психологічну війну проти Росії, прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков відповів: “Проводиться цілеспрямована політика стримування і стримування Росії. Це абсолютно постійно і видно неозброєним оком”.

  Боржникам заборонено виїжджати з Росії, конфісковують паспорти

Очікується, що Вашингтон незабаром запровадить санкції проти Росії через нібито втручання Росії у президентські вибори в США 2020 року.

Пєсков сказав, що Росія ніколи не сприймала втручання іноземних держав у свої справи і не втручалася в справи інших країн.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини