ГоловнаГотеліНа популярному курорті Португалії натовп п'яних туристів розгромив готель

На популярному курорті Португалії натовп п’яних туристів розгромив готель

Велика група іноземних туристів влаштувала п’яний бешкет у готелі курортного регіону Алгарве (південь Португалії). Вони розгромили свої готельні номери в Алгарві, помочилися на фіранки, продемонстрували свої оголені ділянки тіла та налякали інших гостей, повідомив Express.

Шумні гості зупинилися в готелі Хосе, Regina Apartments недалеко від Старого міста Албуфейри. Вважається, що більшість туристів приїхали з Уельсу, хоча до групи також входили туристи з Пітерборо та Реддіча. За словами власника готелю Хосе Черк’єра, британці вже приїхали п’яними з аеропорту. Заселившись до готелю, вони продовжили пити. Незабаром постояльці почали галасувати. Крім того, господар готелю повідомив, що вони розгромили свої кімнати, помочилися на фіранки та виставляли свої «принади» напоказ іншим відпочиваючим. П’яна тусовка тривала кілька днів.

66-річний власник став свідком п’яних витівок і розповів, що наступні чотири ночі та три дні перетворилися на кошмар для нього та його гостей. Британці стали небезпечними для оточуючих, тому він викликав поліцію.

Наведемо цитату власника готелю, який теж на власні очі бачив те, що відбувається:

«Це було серйозним хуліганством, і мене не здивує, якщо вони це планували в Whatsapp, робили таке раніше і робитимуть знову. Замість них мій адміністратор чекав на велику родину, тому що одна людина забронювала всі три номери за допомогою однієї кредитної картки через Booking і ми не могли сказати, хто приїде. Він зателефонував мені, коли минулої середи з’явилися 20 п’яних чоловіків років двадцяти, і сказав, щоб я терміново приїхав».

«Вони виставляли себе напоказ персоналу та туристкам, і я намагався донести до цих гостей англійською мовою, що ми не пустимо їх у номери і викликав поліцію. Вони пішли до басейну з великою кількістю пляшок алкоголю, які принесли із собою, та почали бити пляшки навколо дітей, які плавали у воді. Усі були налякані. Спочатку я зателефонував до ділянки в Албуфейрі, але правоохоронці заявили, що вони надто зайняті, щоб приїхати, і мені довелося зателефонувати до Фари».

Поліцейські заступилися за бешкетників і заявили власнику готелю, що він зобов’язаний впустити британців, т.к. ті сплатили проживання. «Протягом наступних чотирьох днів вони продовжували лякати гостей, поводилися скандально і все ламали. Ми не могли увійти до них, бо вони замкнулися і забарикадували двері зсередини, заявивши, що їм потрібне обслуговування номерів. Ми мали паспортні дані двадцяти з них, але коли прибули співробітники поліції, вони виявили трьох інших чоловіків, які навіть не були зареєстровані», – обурився Черк’єра.

Не отримавши жодної допомоги від поліції, господар готелю зв’язався з Міністерством закордонних справ Великобританії за екстреним номером і повідомив наступне:

«Ми зіткнулися з великою фінансовою шкодою, яку нам завдали, але ми щосили намагаємося замінити зламані двері, і мені довелося закрити квартиру, яку я зазвичай знімаю, поки я не зможу її відремонтувати. І я турбуюся про шкоду репутації апарт-готелю та негативні відгуки в соціальних мережах, тому що все може бути набагато гіршим. Мені 66 років, і я ніколи не стикався з такою ситуацією. Я оприлюднюю свої скарги, тому що не хочу, щоб ці люди повторили свою поведінку в інших місцях, якщо їм все сходить з рук. Португальський закон забороняє мені називати їхні імена, хоча, звичайно, я б із задоволенням це зробив. Але я маю намір поговорити з британським консулом про те, що сталося, щоб подивитися, чи можуть вони щось зробити. У мене є секретар у приймальні, який родом із Анголи, і він каже, що ніколи не стикався з чимось подібним під час громадянської війни там».

Раніше DIP писав, що “У готелях Європи стало нікому обслуговувати туристів: персонал більше не бажає працювати у туризмі“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини