Туризм в Перу: Мачу-Пікчу відкритий, але з деякими обмеженнями

Згідно з новими урядовими заходами, цитадель інків Мачу-Пікчу, перлина туризму в Перу, була змушена скоротити свою денну пропускну здатність через місяць після повторного відкриття через зростання числа смертей і випадків COVID-19 в країні.

Падіння доходів зажадало обмеження доступу до 9 травня в цілому 675 щоденних відвідувачів, що еквівалентно 30% пропускної здатності. З моменту відкриття в березні Мачу-Пікчу приймав тільки 40%, тобто 897 відвідувачів щодня.

Оновлене обмеження поширюється на всі археологічні пам’ятники в Перу, розташовані в зонах підвищеної небезпеки зараження під час поточної другої хвилі пандемії, згідно з правилом, яке діє з 19 квітня.

В цьому відношенні археологічні пам’ятники, такі як Мачу-Пікчу, можна відвідувати тільки з понеділка по суботу. По неділях всі об’єкти будуть закриті через обов’язкової блокування для всього населення.

З моменту відкриття, використання масок є обов’язковим для відвідування цієї цитаделі, побудованої при уряді імператора інків Пачакутека в 15 столітті.

  8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

Мачу-Пікчу, який раніше відвідували 2244 туриста в день, був закритий в лютому після нового карантину з метою уникнути скупчення людей, які вважалися одним з основних джерел зараження.

Після закриття в 2020 році протягом майже восьми місяців після початку пандемії цитадель знову відкрилася 1 листопада, закрившись незабаром після цього 31 січня, що стало новим ударом для туризму в Перу, галузі, яка найбільше постраждала від коронавируса в Перу.

  8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

У 2020 році регіон втратив близько 1400 мільйонів доларів через відсутність туристів, і хоча ВВП країни впав на 11,12% в 2020 році, за офіційними даними, падіння було набагато сильніше (зниження на 50,45%). За останніми даними, Перу було південноамериканською країною, яка найбільше постраждала від спаду міжнародного туризму. Згідно зі звітом GlobalData, туризм в Перу впав на 73%. Очікується, що відновлення настане тільки в 2022 році.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини